Truhlicové mrazničky pro profesionální gastronomii

Truhlicové mrazničky, ako sám názov napovedá, sú zariadenia, ktoré svojím tvarom pripomínajú truhlu. Ide o položky, ktoré boli vyrobené na skladovanie veľkého množstva mrazených potravín. V sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete truhlicové mrazničky v mnohých zaujímavých variantoch, a preto sme presvedčení, že aj tí najnáročnejší užívatelia nájdu pre seba model, ktorý splní všetky ich očakávania. Prístroje ponúkame v dvoch základných verziách: truhlové mrazničky s výklopnými dverami a truhlové mrazničky s posuvnými dverami. Výber konkrétneho produktu závisí od individuálnych preferencií.

Čítať viac >

Čo by ste mali zvážiť pri nákupe truhlicových mrazničiek pre gastronomické prevádzky?

Truhlicové mrazničky nájdu uplatnenie v reštauráciách, potravinárskych prevádzkach, obchodoch s potravinami, hoteloch a cateringových spoločnostiach, preto je výber správneho modelu zásadný, pokiaľ Vám záleží na maximálnej efektivite. Pri výbere vezmite do úvahy veľkosť zariadenia (dĺžka, šírka, výška a kapacita) a tiež materiál, z ktorého je vyrobené (napr. hliník, lakovaná oceľ, plast, sklo alebo ABS). Dôležitým parametrom je aj jeho celkový výkon, minimálna teplota a maximálna teplota, ktorú ponúka, a počet košov, ktorými sú vybavené (od 1 do 8 ks).

Truhlicové mrazničky – pozrite si našu ponuku!

Srdečne vás pozývame, aby ste sa zoznámili s ponukou Gastromania.sk, ktorá zahŕňa nielen truhlicové mrazničky, ale aj ďalšie prístroje, príslušenstvo, stroje a vychytávky venované profesionálnej gastronómii. Všetky tieto produkty sa vyznačujú nebývalou pevnosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a vonkajším faktorom. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím. Prajeme príjemné nakupovanie!