Krájače zeleniny

Väčšina potravín, ktoré sa podávajú v gastronomických zariadeniach, obsahuje aj zeleninu. Zelenina sa podáva na tanieri ako príloha alebo sa pridáva do jedál, ako je to napríklad v prípade mäsa. V súčasnosti je vegetariánstvo a vegánstvo rozšírené a čoraz rozšírenejšie, takže gastronomické zariadenia pridávajú do svojho menu viac zeleninových jedál. Preto sa krájače zeleniny stávajú čoraz častejšie neoddeliteľnou súčasťou profesionálnych kuchýň v gastronomických zariadeniach. V našom širokom sortimente nájdete aj krájače zeleniny spolu so širokou škálou diskov a ďalšieho príslušenstva pre tieto zariadenia.

Čítať viac >

Zariadenia na krájanie zeleniny

Krájač zeleniny je inovatívne gastronomické zariadenie, vďaka ktorému je možné veľmi rýchlo a rovnomerne krútiť, rezať, a to nielen samotnú zeleninu. Prevádzka samotného zariadenia je veľmi jednoduchá, preto sa práca na ňom stane príjemnou vecou pre samotných kuchárov a pomocný personál. V našej ponuke nájdete aj krájače zeleniny, ktoré sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a rozmeroch, aby ste vám ponúkli také zariadenie, ktoré spĺňa vaše požiadavky a očakávania. V našej ponuke nájdete aj rôzne disky na krájanie zeleniny, ktoré sú tiež v rôznych prevedeniach. Jedná sa napríklad o: kotúče na kocky, plátky, čipy, rezance, ako aj disky vhodné na trenie. Ponúkame tiež rôzne sady diskov alebo stojanov pre disky, ktoré zabezpečujú bezpečnosť obsluhy a umožňujú hygienické umiestnenie všetkého príslušenstva.

Zariadenia na krájanie zeleniny

Pozrite sa na našu širokú škálu na Gastromania.sk! To zahŕňa nielen zariadenia na krájanie zeleniny, ale aj iné zariadenia, príslušenstvo a gastronomické pomôcky. Spolupracujeme s najlepšími a najznámejšími spoločnosťami, ktoré sú známe po celom svete: BARTSCHER, HENDI alebo SAMMIC. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej ponuky, prevádzky zariadenia alebo jednotlivých zariadení, neváhajte kontaktovať našich zamestnancov internetového obchodu Gastromania.sk!