Profesionálne kotúče pre krájače zeleniny

Kotúč pre krájače zeleniny je kľúčovým doplnkom pre vybavenie profesionálneho krájača zeleniny, ktorý je vhodný pre gastronómiu. Vďaka tomuto zariadeniu je možné rýchlo rezať a skrútiť zeleninu do rôznych tvarov a veľkostí. Zodpovedný výber diskov nám umožňuje dosiahnuť požadovaný tvar a veľkosť. V našom internetovom obchode Gastromania.sk nájdete aj kotúče pre krájače zeleniny, ako je tvar: kocky, plátky, čipy a ďalšie.

Čítať viac >

Kotúče pre krájače zeleniny

Okrem samotného krájača zeleniny ponúkame aj možnosť zakúpiť celé sady kotúčov pre krájače zeleniny – od známych a ocenených výrobcov. Okrem klasických diskov ponúkame aj disky vhodné na krájanie a sekanie, ponúkame aj profesionálne kotúče, ktoré umožňujú prípravu zemiakového pyré. Ďalšie príslušenstvo pre krájače zeleniny sú tiež stojany na kotúče pre krájače zeleniny. Vďaka čomu môžu byť čepele udržiavané v bezpečí a čisté – čím sa eliminuje možnosť mechanického poškodenia diskov.

Kotúče pre krájače zeleniny

Gastromania.sk spolupracuje s najlepšími výrobcami na trhu, ktorí ponúkajú zariadenia a ich príslušenstvo vo vysokej kvalite. Tieto spoločnosti zahŕňajú: STALGAST, ROBOT COUPE, BARTSCHER, HENDI, REDFOX alebo SAMMIC. Ak máte záujem o nákup kotúčov pre krájače zeleniny, pozrite sa na náš široký sortiment. Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy, obráťte sa na našich zamestnancov, ktorí vám pomôžu s výberom.