Čistiace príslušenstvo pre profesionálny catering

V tejto kategórii výrobkov nájdete univerzálne pomôcky a čistiace príslušenstvo. Náš sortiment zahŕňa široký výber čistiacich pomôcok, ktoré sú ideálne pre gastronomické či potravinárske prevádzky, profesionálne reštaurácie a iné stravovacie zariadenia. Náš internetový obchod od samého začiatku spolupracuje s najlepšími výrobcami, akými sú STALGAST, BARTSCHER, CONTACTO, APS, HENDI alebo BURSTENMANN, a preto sme si istí, že naše výrobky vyhovejú aj tým najnáročnejším zákazníkom.

Čítať viac >

Jaké příslušenství pro čištění najdete v naší nabídce?

Rozsiahly sortiment nášho internetového obchodu Gastromania.sk zahŕňa čistiace kefy, upratovacie násady a tyče, metly na omrvinky, kuchynské utierky, dávkovače a rozprašovače, mopy a ďalšie čistiace príslušenstvo. Všetky predmety sú vyrobené z pevných a bezpečných materiálov.

Čistiace príslušenstvo – preskúmajte našu ponuku

Prezrite si celú našu ponuku! Čistiace príslušenstvo sú nevyhnutnou výbavou každého stravovacieho zariadenia, naše výrobky sa navyše dobre uplatnia aj v domácnostiach. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na náš tím. Prajeme úspešný nákup!