Profesionálne čistiace prostriedky pre gastronómiu – oslňujú všade

Aby gastronomické zariadenie uspelo, musí spĺňať tri požiadavky. Prvá z nich je atraktívna ponuka, ktorá povzbudí hostí, aby (najlepšie častejšie) využili Vašu gastronomickú ponuku. Druhá je estetická hodnota areálu, ktorá zahŕňa i čistotu. A týmto spôsobom prechádzame na tretiu požiadavku: skladovanie potravín a príprava jedál vo Vašich priestoroch musí prebiehať v čistých podmienkach, aby neboli hostia vystavení nebezpečenstvu otravy alebo bakteriálnym infekciám.

Čítať viac >

Čistiace a umývacie prostriedky? Len profesionálne!

Potravinárske výrobky a ich zvyšky sú ideálnym prostredím pre rozvoj nežiaducich mikroorganizmov, a preto sú na gastronomický priemysel kladené prísne hygienické požiadavky. Profesionálne čistiace prostriedky pre gastronómiu zaručujú, že všetky kuchynské vybavenie prichádzajúce do styku s potravinami bude dokonale čisté, čo vám pomôže získať priazeň a dôveru zákazníkov a vyvarovať sa nepríjemnostiam pri kontrole Štátnej hygienickej inšpekcie.

Čistiace prostriedky pre gastronómiu – komplexná ponuka

Náš sortiment sme vytvorili na základe komplexných potrieb efektívneho stravovacieho zariadenia. Čistiace a umývacie prostriedky, ktoré ponúkame pre gastronómiu, prichádzajú k Vám v jasne označených obaloch i v rôznych objemoch – v závislosti na veľkosti a požiadavkách Vašich prevádzok. Predstavujeme produkty najvyššej triedy vytvorenej značkami špecializujúcimi sa na výrobu čistiacich prostriedkov pre gastronomické zariadenia. Nájdete tu univerzálne tekuté prostriedky na čistenie pracovných dosiek a ďalších používaných povrchov. Ponuka zahŕňa odvápňovače, prípravky na umývanie oceľových povrchov a kávovarov, tekuté prostriedky na ručné a strojové umývanie riadu, tablety do umývačiek riadu a oplachovacie prostriedky. Máme prípravky na rozpustenie tukov, ktoré uľahčujú čistenie pecí, grilov a dokonca i pasty na čistenie medi alebo gule na čistenie karaf a mnoho ďalších. Pokiaľ hľadáte osvedčené profesionálne čistiace prostriedky pre gastronómiu, nájdete ich tu.