Profesionálne príbory pre gastronomické podniky

V tejto kategórii sú dostupné prvotriedne príbory vhodné pre všetky typy gastronomických podnikov, napr. reštaurácie, hotely, jedálne, nemocnice alebo školské jedálne. Všetky naše produkty sú vyrobené z materiálu vysokej kvality, ktorý zaručuje ich kvalitu a trvanlivosť. Ponúkame pestrý sortiment príborov pre reštaurácie v tej najlepšej kvalite, preto sme presvedčení, že uspokojíme všetkých našich klientov.

Čítať viac >

Ako by mal príbor pre gastronomické služby vyzerať?

Prvým aspektom, na ktorý by sme si mali dávať pozor pri výbere príborov, je materiál, z ktorého je produkt vyrobený. Najviac populárna je nerezová oceľ, tento materiál má vďaka svojim vlastnostiam väčšiu odolnosť proti mechanickým alebo chemickým poškodeniam, vode alebo zmenám teploty. Populárne sú aj rôzne umelé hmoty. Druhým, veľmi dôležitým aspektom, je samotný dizajn vybraného príboru, ktorý by sa mal hodiť nielen k tanierom, ale aj designu a atmosfére podniku. V našej ponuke nájdete kompletné sady príborov v rôznych farbách (napr. čierne, inox, hnedé, červené). Praktickou vlastnosťou všetkých našich príborov je možnosť umývania v gastronomických umývačkách, čo šetrí čas a peniaze.

Reštauračné príbory pre profesionálne gastronomické služby

Náš e-shop spolupracuje s najlepšími výrobcami, preto Vám môžeme ponúknuť len prvotriedny tovar, ktorý určite uspokojí Vaše očakávania. V našej ponuke nájdete, napr. PRÍBORY ETERNUM, PRÍBORY PINTINOX, PRÍBORY STALGAST, PRÍBORY TOMGAST, PRÍBORY CONTACTO, PRÍBORY HENDI, PRÍBORY SOLA, PRÍBORY AMBITION, PRÍBORY GASTRO-TIP, PRÍBORY DEGRENNE, PRÍBORY PINTI 1929, PRÍBORY PRÍBORY PRÍBORY PRÍBORY PRÍBORY , PRÍBORY CHURCHILL. Všetky sety príborov v našej ponuke sú v najlepšej kvalite a skvele sa hodia nielen do profesionálnej kuchyne, ale aj do Vašej domácnosti.

Príbory pre gastronomické služby v ponuke Gastromania.sk!

Srdečne Vás pozývame – zoznámte sa s celým naším sortimentom. U nás si na jednom mieste vyberiete nielen príbory pre gastronomické služby, ale aj iné riady, náčinie, vybavenie a pomôcky pre profesionálne gastronomické služby. Vaša ponuka je vhodná aj pre súkromných klientov, ktorí chcú vybaviť svoju domácnosť prvotriednymi produktmi pre kuchyňu a stolovanie. Radi Vám od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 odpovieme na všetky prípadné otázky a prajeme Vám príjemný nákup!