Prvotriedny porcelán pre gastronómiu

Nevyhnutným prvkom v každom profesionálnom gastronomickom zariadení je výber vhodného riadu – vrátane porcelánu. Umožňuje nielen podávať pokrmy hosťom, ale taktiež ich vystavovať. Je predsa známe, že človek jej očami. V našom internetovom obchode Gastromania.sk nájdete široký výber profesionálneho porcelánu pre gastronómiu. Spolupracujeme s najlepšími svetovými výrobcami, ktorých výrobky sú nielen krásne, ale aj veľmi trvanlivé a odolné. Náš obchod ponúka všetky prvky gastronomického porcelánu, ako sú plytké taniere, hlboké taniere, misy, džbány, tanieriky, kanvičky na mlieko, šalátové misy, bujón šálky, hrnčeky a šálky a mnoho ďalších výrobkov. Všetky tieto doplnky sú k dispozícii ako v klasických tvaroch a farbách, tak aj v extravagantnejších a neobvyklejších verziách. Vďaka širokému výberu si každý určite nájde produkt, ktorý splní všetky jeho očakávania. Porcelán pre gastronómiu je ideálny pre každú reštauráciu, hotel, bufet, jedáleň a ďalšie stravovacie zariadenia!

Čítať viac >

Porcelán pre gastronómiu

Od začiatku existencie firmy je naším mottom najvyššia kvalita výrobkov a spolupráca s najlepšími výrobcami v Česku aj v zahraničí. Porcelán pre gastronómiu by mal vašich hostí nadchnúť, ale zároveň by mal byť trvanlivý a odolný proti poškodeniu. Spoločnosti, s ktorými spolupracujeme, ponúkajú presne tieto typy výrobkov! Medzi tieto spoločnosti patria: Stalgast, Isabell, Rak, Bormioli Rocco, Ambition, Arcoroc, Hendi, Lubiana, Art de Cuisine, Zenix, Ariane, Churchill, Chef&Sommelier, Revol, Degrenne, Bauscher, Alchemy, Pordamsa, Villerroy&Boch, Cos Fine Dine, Verlo, Porland, Karolina a mnoho, mnoho ďalších! Garantujeme Vám, že porcelán pre gastronómiu, ktorý zakúpite v našom internetovom obchode, určite splní všetky Vaše očakávania! Naše výrobky sú určené aj pre tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí si nás a našu ponuku vážia. Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom nášho obchodu.

Porcelán pre deti

Nezabúdame ani na tých najmenších, ktorí tiež radi navštevujú stravovacie zariadenia spoločne so svojimi rodičmi. Na tento účel je vhodné vybaviť reštauráciu príslušenstvom určeným pre deti. Bude to pre nich ďalšie lákadlo, ktoré im určite spríjemnia jedlo vo vašej reštaurácii. Naša ponuka zahŕňa širokú škálu detského porcelánu, ktorý je k dispozícii v mnohých veselých vzoroch a farbách. Detský porcelán je vhodný nielen pre stravovacie zariadenia, ale aj pre materské školy, školské jedálne a detské oddelenie v nemocniciach. Riad v našom sortimente je vyrobený z mimoriadne trvanlivých a odolných materiálov, čo dokazuje jeho najvyššiu kvalitu. Väčšinu týchto výrobkov je možné umývať ručne aj v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Pozývame Vás na zoznámenie s našou ponukou.

Prečo stojí za to nakúpiť práve u nás?

Gastromania.sk je prosperujúci obchod, ktorý sa špecializuje na predaj príslušenstva, spotrebičov a ďalších produktov určených pre profesionálov. Náš obchod využívajú aj individuálni zákazníci, ktorí hľadajú krásne a nadčasové riešenia pre svoje domácnosti. Sme jednotkou na trhu a robíme všetko pre to, aby naši zákazníci boli spokojní nielen s kvalitou našich služieb, ale aj so samotným servisom. Pracujeme od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00 hodín a počas tejto doby sa na vás tešíme! Pokiaľ máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo sa chcete poradiť ohľadom nášho sortimentu, neváhajte sa obrátiť priamo na náš tím!