Nerezové vane jednokomorové – prezrite si všetky dostupné varianty!

Nerezové vane jednokomorové sú najlepším riešením pre menšie stravovacie priestory. Aj napriek jednej komore sa ideálne osvedčí na umývanie riadu s väčšími rozmermi, ako sú napríklad plechy, hrnce, alebo panvice. Veľmi často sa používajú aj na umývanie potravín a vďaka tomu, že na ich výrobu bola použitá nerezová oceľ, je ich udržanie v dokonalej čistote úplne bezproblémové.

Čítať viac >

Nerezové vane jednokomorové v ponuke Gastromania.sk!

Naša bohatá ponuka zahŕňa široký výber jednokomorových antikorových vaní, ktoré nájdu uplatnenie v reštauráciách, hoteloch, cateringových firmách a ďalších gastronomických zariadeniach aj v prevádzkach na spracovanie potravín. Môžete sa rozhodnúť pre model, ktorý je v sortimente Gastromania.sk alebo si objednať nábytok priamo na mieru. Neriešime len predaj, ale aj výrobu, preto pripravíme dizajn na mieru podľa potrieb zákazníka – z akéhokoľvek typu ocele as potrebnou konfiguráciou.

Nerezové vane jednokomorové pre profesionálov

Naše nerezové vane jednokomorové jedná sa o nábytok, ktorý sa vyznačuje odolnosťou a pevnosťou. Sú odolné proti ničivým vplyvom vonkajšieho prostredia (okrem inej vody, vysokej a nízkej teploty) a tiež proti mechanickému poškodeniu. Srdečne Vás pozývame na zoznámenie s celou ponukou, a ak máte nejaké otázky, tak aj ku kontaktu s našim tímom Gastromania.sk. Sme otvorení Vašim potrebám a radi poradíme s najlepším riešením. Pracujeme od pondelka do piatku v čase od 8 do 16 hodín a v tom čase zostávame k dispozícii. Prajeme úspešný nákup!