Kategória Cateringové lavice pre hotely a reštaurácie, rauty | GASTROMANIA zahrňuje širokú ponuku cateringových lavíc vhodných na vonkajšie a cateringové akcie, rauty a konferencie. Lavice sú ideálne do každého hotela, penziónov, slávnostnej sály, motela, reštaurácie alebo cateringové firmy. Projektujeme, vybavujeme a následne tiež poskytujeme údržbu pre profesionálne gastronomické zariadenia.

Čítať viac >

Cateringové lavičky pre gastronómiu

Cateringové lavice, ktoré nájdete v našom sortimente, sú vybrané produkty z najvyššieho sortimentu, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou spracovania. Ponúkame profesionálny nábytok, ktorý je ideálny nielen pre interiérové podujatia, ale aj pre tie, ktoré sa konajú vonku. Cateringové lavice sú základným vybavením každého penziónu, hotela, statku, reštaurácie, konferenčnej sály a stravovacích spoločností.

Prvotriedne stravovacie lavice

Pri výrobe nábytku, ktorý nájdete v našej ponuke, boli použité najlepšie suroviny a materiály. Patrí medzi ne guma, polyetylén, maľovaná oceľ a kov. Spoločnosti, s ktorými spolupracujeme, používajú najmodernejšie techniky a riešenia v každej fáze výroby, vďaka čomu hotové stravovacie lavice spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Sú silné, odolné a vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily.

Skladacie cateringové lavice

Naše cateringové lavice sú nielen mimoriadne trvanlivé a robustné. Vzhľadom k tomu, že ich dizajn umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž, sú ideálne pre skladovanie a prepravu. Môžu byť úspešne použité na vonkajších podujatiach, ako aj na ďalších laviciach v reštauráciách a baroch a iných gastronomických zariadeniach. Ponúkame skladacie cateringové lavice v mnohých rôznych veľkostiach, aby si každý z vás mohol vybrať dokonalý produkt, ktorý splní všetky vaše očakávania.

Cateringové lavičky v ponuke v Gastromania.sk!

Ak chcete investovať do stravovacích lavíc, odporúčame vám pozrieť sa na našu ponuku. Ponúkame nielen prvotriedne lavičky, ale aj ďalšie vybavenie, doplnky a nábytok, ktoré sú určené pre profesionálnu gastronómiu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našej ponuky alebo vybraných produktov, obráťte sa priamo na náš tím. Sme vám k dispozícii 5 dní v týždni – od pondelka do piatku v hodinách: 8:00-16:00! Ste vítaní!