Porciovače a naberačky pre profesionálnu gastronómiu

Umenie varenia nie je ľahké, vyžaduje leta prácu a úsilie, a získavanie príslušných znalostí a zručností. Našťastie sú na trhu produkty, ktoré vám to uľahčia a vďaka ktorým bude každý servírovaný tanier vyzerať bezchybne. Jedným z takýchto pomôcok sú gastronomické porciovače a naberačky, ktoré je možné používať ako už v profesionálnych stravovacích zariadeniach, tak aj v domácich kuchyniach. V našej ponuke nájdete široký výber toho typu produktov, ako sú: naberačky na zmrzlinu, porciovače na zmrzlinu, krájače na vajíčka, špachtle na zmrzlinu, krájače na ovocie, krájače na maslo. Pozývame vás, aby ste sa pozreli na našu ponuku!

Čítať viac >

Naberačky na zmrzlinu a pyré

Ako by mohla existovať zmrzlináreň a cukráreň bez lyžice na nakladanie zmrzliny? Na túto otázku nie je potrebné dávať odpoveď! V našej ponuke nájdete profesionálne naberačky na zmrzlinu v tej najlepšej kvalite. Sú to pomôcky, vďaka ktorým je možné pripraviť ideálne dezerty, ktoré budú nielen sviatkom chuti, ale aj potechou pre oči našich hostí. V ponuke Gastromania.sk sú dostupné naberačky na zmrzlinu s rôznymi veľkosťami priemeru, aby každy z Vás našiel presne to, čo potrebuje. Každý výrobok má ergonomickú rukoväť, ktorá dokonale padne do ruky. V našom obchode sú dostupné aj naberačky na puré, ktoré uľahčujú servovanie tohto pokrmu.

Krájače na maslo a vajcia

V našom sortimente nájdete profesionálne krájače na maslo, ktoré nájdu využitie v každom stravovacom zariadení. Tie malé pomôcky sú nenahraditeľné pri každodennej práci v kuchyni. Uľahčujú krájanie masla a jeho porciovanie na menšie kusy. Sú ideálne nielen pre bufety, ale aj pre reštaurácie, jedálne, hotely a cateringové spoločnosti. Všetko príslušenstvo v našej ponuke je vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ako je nerezová oceľ a hliník, vďaka čomu je investíciou na dlhé roky. Zaručujeme, že aj tí najnáročnejší zákazníci budú spokojní s kvalitou našich výrobkov a nákupom v našom internetovom obchode Gastromania.sk!

Krájače na jablká

Kraječe na jablká sú tiež pomôcky, ktoré stoja za zváženie a ktoré výrazne uľahčujú každodenné varenie a pečenie. Ich hlavnou úlohou je krájať ovocie na menšie kúsky – bez použitia noža. Veľkou výhodou týchto prístrojov je ich jednoduchá konštrukcia, vďaka ktorej sa ľahko čistí. V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné kraječe na jablká, ktoré boli vyrobené z tých najlepších materiálov a so starostlivosťou o detaily, vďaka čomu sú nesmierne trvalé. Ak sme vás zaujali naším sortimentom, v ktorom nájdete nielen porciovače a naberačky pre profesionálnou gastronómiou, ale aj ďalšie inovatívne kuchynské spotrebiče, pomôcky a príslušenstvo, potom vás pozývame, aby ste si prezreli našu ponuku. Keby ste mali akékoľvek otázky, kontaktujte náš tím.