Profesionálne krájače jabĺk v ponuke Gastromania.sk!

Krájače jabĺk jedná sa o gastronomické pomôcky, ktoré výrazne uľahčia každodenné varenie a prípravu dezertov, kompótov a ďalších pokrmov. Ich hlavnou úlohou je nakrájať ovocie na menšie kúsky – bez nutnosti noža. Veľkou výhodou týchto zariadení je ich jednoduchá konštrukcia, vďaka ktorej ich ľahko udržíte v dokonalej čistote.

V našej ponuke nájdete krájače jabĺk vo vysokej kvalite, ktoré boli vyrobené z trvanlivých a odolných materiálov. Zariadenie tohto typu rýchlo a hladko oddelí jadrovník so semienkami jabĺk a zároveň ho rovnomerne naporciuje. To všetko sa dá zvládnuť jedným pohybom. Príprava jabĺk na kompót, alebo na dezert tak trvá oveľa menej času, než časovo náročné a menej presné krájanie nožom.

Čítať viac >

Krájače jabĺk – funkčné a veľmi jednoduché zariadenie do každej kuchyne

Krájače jabĺk, ktoré nájdete v našej ponuke internetového obchodu Gastromania.sk, môžu byť umývané v gastronomických umývačkách riadu. Takéto riešenie má množstvo výhod a ovplyvňuje každodennú prácu kuchárov a jeho pomocného personálu. Na výrobu tohto typu príslušenstva sa väčšinou používa nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti, a to znamená, že je odolná voči vode, ďalej potom vysokým aj nízkym teplotám.

Krájače jabĺk pre profesionálnu gastronómiu

Krájače jabĺk to nie je všetko, čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť! V sortimente sú k dispozícii aj ďalšie inovatívne spotrebiče, príslušenstvo, nábytok a kuchynské pomôcky, ktoré sú vyhradené profesionálnej gastronómii. Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom a v prípade otázok, či pochybností Vám zostávame k dispozícii. Prajme úspešný nákup!