Všetky kategórie v sekcii Nádoby na pečenie a zapekanie

Profesionálny gastronomický pekáč

Spoločnosť Gastromania.sk ponúka široký sortiment profesionálnych pekáčov, ktoré sú ideálne pre reštaurácie, jedálne a stravovacie zariadenia. Vytvárame českú gastronómiu a vybavujeme stravovacie zariadenia tými najlepšími produktmi na trhu! Gastronomické pekáče sú nádoby, ktoré nesmú chýbať v žiadnej reštaurácii! Tieto výrobky sú odolné voči škodlivým účinkom vysokých teplôt a mechanickým poškodeniam. Sú ideálne na použitie v rúre: na prípravu mäsa, pečenie zeleniny i pokrmov z jedného hrnca, ako sú údeniny, leča alebo guláša.

Čítať viac >

Gastronomické pekáče v ponuke na Gastromania.sk

Profesionálne cateringové pekáče, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ako je nerezová oceľ alebo liatina. Vďaka použitiu prvotriednych surovín je riad veľmi odolný, a stáva sa tak investíciou na mnoho rokov. Gastronomické pekáče šetria čas aj energiu, pretože potraviny v nich uložené si dlhšie udržia vysokú teplotu a nie je nutné ich znovu ohrievať.

Kde si môžete kúpiť gastronomické pekáče?

Gastronomické pekáče sú k dostaniu v našom internetovom obchode Gastromania.sk za mimoriadne výhodné ceny! Pozývame vás, aby ste si prezreli našu širokú ponuku riadu, a ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte sa obrátiť priamo na našich špecialistov, ktorí Vám určite poskytnú tie najlepšie riešenia. Pracujeme od pondelka do piatku od 8.00 do 16.00 hodín a počas tejto doby sme našim zákazníkom k dispozícii. Gastromania je nielen našou prácou, ale aj vášňou, a preto sa s Vami radi podelíme o naše znalosti. Prajeme Vám úspešné nakupovanie!