Profesionálne gastronomické batérie s postrekovačom. Pozrite sa na ponuku spoločnosti Gastromania.sk

Batérie s postrekovačom by mali byť vyrobené z odolných materiálov. Skvelým príkladom je nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti. *Batéria z tohto materiálu sú odolné voči nízkym aj vysokým teplotám, rôznym chemikáliám a všetkým druhom mechanického poškodenia. Vďaka tomu je možné gastronomické batérie ľahko udržovať v čistote, čo rozhodne zlepšuje prácu v kuchyni. Na webových stránkach Gastromania.sk nájdete iba výrobky z vysoko kvalitných materiálov a vyrobené s dôrazom na detail.

Čítať viac >

Plniče s výlevkou – čo to je a ako sa používajú?

Plniče s výlevkou sa používajú v umývačkách riadu a na pracovných miestach v zázemí profesionálnej kuchyne. Gastronomické plniče od spoločnosti Monolith je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá je odolná voči chemikáliám a mechanickému poškodeniu. Vďaka ramenu, ktoré je neuveriteľne flexibilné, bude umývanie riadu a kuchynských potrieb veľmi jednoduché. Za zmienku stojí, že výrobca Monolith zaručuje súlad výrobku s nariadením Európskeho parlamentu č. 1935/2004, ktoré sa týka styku materiálov a výrobkov s potravinami.

Umývadlové batérie Elbow od uznávanej a renomovanej značky Hendi

Spoločnosť Hendi sa vyznačuje vysokou kvalitou svojich výrobkov. Ponúka komplexné vybavenie pre gastronómiu a kuchyne po celom svete. Jednootvorové kolenové umývadlové batérie sú vyrobené z nerezovej ocele, ktorá má antikorózne vlastnosti. Tento typ dosky sa neuveriteľne ľahko používa a hodí sa takmer do každej reštaurácie, hotela alebo domácej kuchyne. Otočný ventil umožňuje účinne regulovať teplotu a meniť intenzitu prúdu vody. Hadice, ktorými je vybavený, majú ½palcové koncovky a ich dosah je 21,5 cm.