Všetky kategórie v sekcii Kontajnery na prepravu

Prepravné kontajnery – povinné vybavenie profesionálneho bufetu

Prepravné kontejnery * sú skvelým riešením pre každé gastronomické zariadenie, ktoré ponúka jedlá so sebou. Sú to napríklad: jedálne, reštaurácie, materské škôlky alebo školy. Pretože naša spoločnosť berie gastronomické, pekárske a cukrárske odvetvie vážne, je nám jasné aká dôležitá je kvalita produktov. Umožňujú udržať správnu teplotu počas prepravy a zachovať správnu chuť a vôňu konkrétnych potravín. V našom internetovom obchode *Gastromania.sk nájdete prepravné kontajnery rôznych veľkostí a hĺbok.

Čítať viac >

Aké prepravné kontajnery sú k dispozícii na Gastromania.sk?

Prepravné kontejnery sa dodávajú v mnohých variantoch, kapacitách a veľkostiach. Majú maximálnu dĺžku 75 cm, šírku 80 cm, výšku 74,5 cm, priemer 55 cm a najväčší objem až 150 litrov. Široký výber je našou prioritou, pretože si uvedomujeme, že každý z vás má iné požiadavky a preferencie. Všetky dostupné prepravné kontajnery sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a pevnosťou. To je nesmierne dôležité, pretože ich úlohou je udržiavať správnu teplotu potravín.

Obchod Gastromania.sk spolupracuje výhradne s rešpektovanými a medzinárodne uznávanými výrobcami. Patria medzi ne: CAMBRO, Contacto, HENDI, Bartscher, Stalgast, THERMO FUTURE BOX, Alcas, Martellato, Pavoni alebo THOR. Spokojnosť zákazníkov je pre nás nesmierne dôležitá, a preto nemôžeme pripustiť, aby výrobky, ktoré ponúkame, boli nekvalitné. Náš internetový obchod vytvárame s vášňou a celý tím sa snaží, aby každý, kto si u nás zakúpi tovar, bol so svojim výberom spokojný. Profesionálne stravovacie zariadenie musí byť vybavené tými najkvalitnejšími predmetmi a my urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám pomohli!