Na čo sa používajú poloautomatické zmäkčovače vody?

Poloautomatické zmäkčovače vody sú profesionálne zariadenia, ktoré nájdu uplatnenie v každom stravovacom zariadení. Vo väčšine miest v Poľsku je problém s tvrdou vodou, ktorá nielenže chutí oveľa horšie, ale tiež spôsobuje usadzovanie vodného kameňa, ktorý sa potom usadzuje v elektronických zariadeniach, ako sú rýchlovarné kanvice alebo kávovary. Pomocou týchto nenápadných zariadení môžete ovplyvniť kvalitu vody, ktorá sa používa na varenie vo vašich stravovacích zariadeniach. V tejto kategórii výrobkov sme pripravili poloautomatické zmäkčovače vody, ktoré je možné zakúpiť v mnohých variantoch.

Čítať viac >

Aké sú vlastnosti zmäkčovačov vody - poloautomatických z našej ponuky?

Predovšetkým sa jedná o odolné zariadenia s dlhou životnosťou, ktoré vám určite budú slúžiť mnoho rokov a splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Ako sme už spomínali, pravidelné používanie zmäkčovačov vody predlžuje životnosť vášho gastronomického zariadenia, takže vám nevznikajú ďalšie náklady spojené s nákupom nového zariadenia. Poloautomatické zmäkčovače vody využívajú modernú technológiu, pretože pri ich prevádzke dochádza k procesu iónovej výmeny, čo znamená, že ióny horčíka a vápnika, ktoré sú zodpovedné za tvrdosť vody, sú zachytené iontomeničovou živicou. Vďaka tomu je voda, ktorú denne používame, vyčistená a rozhodne chutnejšia.

Vyberte si osvedčené poloautomatické zmäkčovače vody a pozrite sa na našu ponuku!

Niektoré z dostupných modelov sú navyše vybavené ovládacou hlavicou, vďaka ktorej máte možnosť sami nastaviť parametre systému úpravy vody, takže môžete prispôsobiť prevádzkový režim zariadenia svojim potrebám a očakávaniam. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s celou ponukou. Prajeme vám úspešné nakupovanie!