Neutrálne zóny z pre profesionálnu gastronómiu

Neutrálne zóny, ktoré nájdete v tejto kategórii produktov, sú profesionálnymi prvkami, ktoré sú ideálne pre každé stravovacie zariadenie. Je vhodný nielen pre servírovacie linky, ale aj pre bufety a pulty, ktoré sa používajú v jedálňach, reštauráciách, hoteloch, pizzériách a ďalších profesionálnych kuchyniach. Ponúkame hotový nábytok (v mnohých rôznych podobách) a taktiež navrhujeme neutrálne zóny podľa predstáv našich klientov.

Čítať viac >

Neutrálne zóny – publikovanie reťazcov

Ponúkame výrobky z nerezovej ocele a žuly, ktoré sú vybavené dvoma typmi dverí: posuvnými a krídlovými. Vďaka širokej ponuke si každý z vás určite nájde ten správny produkt. Neutrálne zóny majú veľkú stabilnú dosku, ktorá je okrem iného vyrobená z nerezovej ocele a žuly. Jednotlivé modely sa líšia aj dĺžkou (od 500 do 1570 mm), počtom políc (od 1 do 2) a počtom kontajnerov GN (od 2 do 4).

Neutrálne zóny v sortimente Gastromania.sk!

Neutrálne zóny sú multifunkčné. Nielenže pomáhajú vytvoriť pohodlný a komfortný priestor na servírovanie, ale tiež sa ľahko udržujú v čistote. Sú odolné voči deštruktívnym vplyvom vonkajších faktorov a mechanickým poraneniam (nárazy, poškriabaniu). V našom sortimente nájdete neutrálne zóny, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov!