Umývačky a kefy pre pivné sklo pre profesionálnu gastronómiu

V tejto kategórii produktov nájdete profesionálne barové umývačky na poháre a pivné džbány, ktoré sa skvele uplatnia v každom gastronomickom zariadení. Ponúkame tovar v mnohých variantoch, aby si každý mohol nájsť produkt, ktorý spĺňa všetky jeho očakávania. Treba mať na pamäti, že čisté a lesklé sklo je najlepšou vizitkou každej krčmy, baru, reštaurácie alebo iného stravovacieho zariadenia, preto by barmani a pomocný personál mali mať vždy po ruke praktickú umývačku barového skla. To je dôležitý aspekt na udržanie dokonalej čistoty na bare.

Čítať viac >

Umývačky pivného skla – aké produkty sú k dispozícii v našej ponuke?

Náš sortiment zahŕňa inovatívne produkty, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Profesionálne barové umývačky na pivné džbány a poháre zaručujú rýchle a dôkladné umývanie riadu a navyše sa veľmi ľahko a intuitívne používajú. Každý model je vybavený špeciálnymi prísavkami, ktoré zabraňujú pohybu zariadenia počas umývania. Umývačky pivného skla sú nepostrádateľným vybavením každej prevádzky, ktorá chce dbať na potreby svojich zákazníkov a hygienu pracoviska, takže investícia do tohto typu zariadenia sa naozaj oplatí. Nami ponúkané barové kefy na pivné sklo sú okrem iného vyrobené z plastu, hliníka, polypropylénu a nylonu. Všetky tieto materiály spĺňajú potrebné normy a môžu prísť do priameho kontaktu s potravinami a potravinárskymi výrobkami.

Umývačky a kefy na pivné sklo v sortimente Gastromania.sk

Barové umývačky na pivné džbány a poháre nie sú všetko, čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť. Ponúkame aj ďalšie vybavenie, príslušenstvo a pomôcky, ktoré vám umožnia komplexne vybaviť váš bar a ďalšie gastronomické zariadenia. Väčšinu výrobkov je možné použiť aj v domácnosti. Pozývame vás, aby ste si prezreli celú ponuku, av prípade akýchkoľvek otázok obráťte sa priamo na tím Gastromania.sk. Radi rozptýlime vaše pochybnosti a navrhneme najlepšie možné riešenia. Užite si nakupovanie!