Profesionálny pohár na pivo

V tejto produktovej kategórii nájdete pivné poháre najvyššej kvality, ktoré je možné použiť vo všetkých stravovacích zariadeniach. Ideálne pre reštaurácie, bary, diskotéky a nočné kluby, rovnako ako hotely a cateringové spoločnosti. Naše výrobky sú tiež určené individuálnym zákazníkom, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoju domácnosť. Profesionálne pivné poháre, ktoré sú k dispozícii v našom sortimente, určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov!

Čítať viac >

Poháre na pivo: hrnčeky, poháre na stopke a poháre

Pivné poháre, ktoré vám môžeme ponúknuť, sú odolné a trvanlivé hrnčeky, poháre a poháre na stopke. Vďaka širokému výberu produktov ľahko nájdete ten správny riad, ktorý bude dokonale ladiť s ostatným riadom. Naše výrobky sú vyrobené z oi: skla, tvrdeného skla, bezolovnatého krištáľu a kopolyméru. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami z Poľska i zo sveta, a preto sme presvedčení, že náš pivný pohár je špičková položka!

Sklo na pivo v sortimente Gastromania.sk

Srdečne Vás pozývame na zoznámenie sa s našou ponukou, ktorá zahŕňa nielen pivné sklo, ale aj ďalšie prístroje, riad, pomôcky a doplnky pre profesionálnu gastronómiu. Dúfame, že nájdete výrobky, ktorých kvalita bude pre vás uspokojivá! Pokiaľ v našom sortimente nie je žiadny konkrétny článok, kontaktujte priamo náš tím. Radi vám pomôžeme a skontrolujeme vaše vysnívané produkty! Prajeme vám úspešné nakupovanie.