Leštičky pohárov v sortimente Gastromania.sk

Leštičky pohárov sú sofistikované gastronomické zariadenia, ktoré najčastejšie nájdeme v reštauráciách, hoteloch, jedálňach a stravovacích zariadeniach, hostincoch alebo penziónoch. Najbežnejšími modelmi sú stroje na leštenie skla, ktoré výrazne uľahčujú prácu čašníkom a pomocnému personálu. Stroje z radu Gastromania.sk sú vyrobené z odolných materiálov a s využitím moderných technológií v každej fáze výroby, takže ich kúpa je investíciou na dlhé roky. Leštičky pohárov určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov.

Čítať viac >

Ako fungujú leštičky pohárov?

Leštičky pohárov sú obvykle jednoduché stroje vybavené kefami z mikrovlákna, ktoré sa otáčajú okolo svojej osi. Ide o materiál zložený z polyesterových a nylonových vlákien, ktorý je priedušný. Okrem toho sa veľmi často používa v textilnom priemysle, pretože je vysoko absorpčná a má vysokú odolnosť proti poškodeniu. Pri použití kief stroj generuje horúci vzduch, ktorý pomáha vysušiť a vyleštiť poháre – bez nevzhľadných šmúh a vodných usadenín. U väčšiny modelov je možné leštiace prvky vymeniť, pokiaľ sa (intenzívnym používaním) poškodia.

Prečo sa oplatí kupovať leštičky pohárov v našom obchode?

Predovšetkým preto, že catering je nielen našou prácou, ale aj našou vášňou, a ku každému zákazníkovi pristupujeme vždy individuálne. Našou prioritou sú vaše potreby, a preto sa vám snažíme poradiť s najlepšími riešeniami. Predávame gastronomické vybavenie a príslušenstvo, ale taktiež poskytujeme odborné poradenstvo a vyrábame nerezový nábytok. Pozývame vás k priamemu kontaktu s naším tímom a prajeme vám príjemné nakupovanie!