Chladiace podnosy, bufetové vitríny – povinné vybavenie každého bufetu!

Obchod Gastromania.sk spolupracuje výhradne s výrobcami, ktorí sú známi a uznávaní po celom svete. Patria medzi ne: REDFOX, SUNNEX, Fine Dine, Martellato, ABERT, Bartscher, APS, HENDI, Contacto alebo TOM-GAST. Žiaden produkt z našej ponuky sa tam nedostal náhodou. Ide o vybrané položky, ktoré sa používajú v mnohých stravovacích zariadeniach nielen v Poľsku, ale aj v iných krajinách. Chladiace podnosy a bufetové vitríny, ktoré nájdete v tejto kategórii výrobkov, sa vyznačujú spoľahlivosťou, trvanlivosťou a odolnosťou voči vonkajším vplyvom a mechanickému poškodeniu.

Čítať viac >

Aké chladiace podnosy a bufetové vitríny by ste si mali zaobstarať?

Chladiace podnosy a bufetové vitríny by mali byť vyrobené predovšetkým z materiálov, ktoré sú odolné a spĺňajú požiadavky pre prácu s potravinami a inými potravinárskymi výrobkami. Medzi tieto materiály patrí nerezová oceľ, polykarbonát, melamín, drevo, chrómovaná oceľ, plast a polyetylén. Chladiace podnosy a bufetové vitríny sú k dispozícii v dvoch tvaroch: obdĺžnikovom a okrúhlom. Výber správneho modelu závisí od individuálnych preferencií každého užívateľa. Obchod Gastromania.sk sa vždy snaží vyjsť v ústrety a splniť očakávania všetkých zákazníkov.

Profesionálne chladiace podnosy a bufetové vitríny pre gastronómiu

Vysoko kvalitné chladiace podnosy a bufetové vitríny nie sú všetky položky dostupné v tejto kategórii produktov. V našom obchode si môžete zakúpiť aj ďalšie príslušenstvo, ako sú okrem iného veká na tácky a podnosy, vložky do chladiacich vitrín alebo chladiacu misu na servírovanie kaviáru s vekom. Všetky výrobky z našej ponuky sa vyznačujú veľmi vysokou kvalitou spracovania a materiály, z ktorých sa vyrábajú, sú najvyššej kvality. V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte priamo na našich pracovníkov, ktorí vám určite pomôžu.