Spracovanie potravín pre profesionálov

V tejto kategórii výrobkov nájdete profesionálne variče a zaparovače pre gastronómiu vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Náš sortiment zahŕňa široký výber elektrických varičov a zaparovačov. Tieto produkty sú ideálne pre reštaurácie, hotely, vonkajšie akcie, festivaly a konferencie. Už roky vybavujeme cateringové spoločnosti, reštaurácie a ďalšie stravovacie zariadenia a ponúkame našim zákazníkom znalosti, skúsenosti a najlepší tovar na trhu! Pozývame Vás na nákup!

Čítať viac >

Aké by mali byť vlastnosti zaparovačov na čaj a kávu?

Aby ste mali istotu, že tieto nápoje, ktoré pripravíte svojim hosťom, budú vždy chutiť dokonale, kúpte si profesionálne variče a zaparovače. Ide o ľahko používateľné prístroje, ktoré podporia arómu a zároveň chránia pred usadeninami, takže pripravený nápoj môžete bezpečne konzumovať.

Perfektný varič pre catering v sortimente Gastromania.cz!

Gatronomický varič je inovatívnym zariadením, ktoré umožňuje pripravovať vriacu vodu, kávu a čaj, a následne ich udržiavať v ideálnej teplote. Tento produkt sa často používa v hotelových bufetoch, banketových sálach alebo na vonkajších akciách – hostia ho môžu ľahko používať sami. V našom sortimente nájdete gatronomické variče v mnohých odlišných variantoch as rôznymi výkonmi. Dúfame, že ľahko nájdete model, ktorý splní všetky Vaše požiadavky.

Pozrite sa na gastronomický zaparovač z našej ponuky!

Každý gastronomický zaparovač v ponuke Gastromania.cz je výnimočným zariadením vyrobeným z odolných a pevných materiálov. Vďaka tomu Vám bude slúžiť mnoho rokov – jeho kúpa je rozhodne skvelou investíciou! Všetky modely sú vybavené ergonomickými rukoväťami, ktoré uľahčujú používanie prístroja a zaručujú maximálnu bezpečnosť. Naše zaparovače na čaj a kávu vyrábajú spoločnosti STALGAST, BARTSCHER, AMBITION, HENDI, DOMOTTI, BRAVILOR BONAMAT, HAMILTON BEACH, COSY & TRENDY a FINE DINE.

Variče a zaparovače pre gastronómiu za atraktívne ceny!

Pozývame Vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou! Ide nielen o špičkové variče a zavárače pre gastronómiu, ale aj o ďalšie zariadenia, pomôcky a príslušenstvo, ktoré umožňujú kompletné vybavenie Vášho zariadenia. Dúfame, že nami ponúkané výrobky splnia očakávania všetkých zákazníkov. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať náš tím priamo!