Všetky kategórie v sekcii Drviče kuchynského odpadu

Drviče kuchynského odpadu v sortimente Gastromania.sk

  • Drviče kuchynského odpadu* z našej ponuky sú moderné zariadenia, ktoré je možné použiť v akomkoľvek stravovacom zariadení. Toto príslušenstvo je ideálne na drvenie zemiakov, zeleniny a ovocia, drobných hydinových kostí, kávovej usadeniny, šupiek, vareného mäsa a dokonca aj vaječných škrupín. Sú všestranné, ľahko sa montujú a ponúkajú nekonečné možnosti, ktoré uľahčujú a zefektívňujú udržiavanie dokonalej čistoty v kuchyni a na pracovisku. V ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete drviče kuchynského odpadu v mnohých zaujímavých variantoch.

Ako fungujú drviče kuchynského odpadu?

Drviče kuchynského odpadu sú vyrobené z odolných materiálov s dlhou životnosťou, ako je okrem iného nerezová oceľ a plast. Prvá surovina má antikorózne vlastnosti, čo znamená, že je odolná voči vonkajším vplyvom: vode, nízkym a vysokým teplotám a chemikáliám, ako aj mechanickému poškodeniu. Drviče kuchynského odpadu vyrobené z tohto materiálu je možné veľmi ľahko udržiavať v čistote a ich kúpa je investíciou na mnoho rokov.

Zaujímavým produktom v našej ponuke je koloidný mlyn s pneumatickým spínačom 0,56 kW, ktorý vyrobila spoločnosť STALGAST. Tento model je ideálny pre profesionálne prevádzky a gastronomické zariadenia, pretože presne rozkladá odpad v prúde studenej vody na mikročastice a tie potom v tekutej forme vypúšťa do kanalizácie. Súčasťou je ochrana proti preťaženiu a pneumatický spínač.

Srdečne vás pozývame, aby ste si prezreli celú ponuku, ktorú sme pre našich zákazníkov pripravili! Sme presvedčení, že naše výrobky splnia očakávania aj tých najnáročnejších užívateľov. Pozývame vás na kontaktovanie a prajeme vám úspešné nakupovanie!