Gastronomické skrinky pre Vaše pohodlné podnikanie

Profesionálne vybavenie firiem a pracovísk vyžaduje funkčné riešenie zariadenia. Obzvlášť užitočné vo firemných, školných a nemocničných kuchyniach sú nerezové gastronomické skrinky, najkvalitnejšie produkty od renomovaných výrobcov, ako sú Stalgast, Bartscher a Hendi. Naše výrobky sú nepostrádateľným prvkom potravinárskych podnikov, mliekarní a jedální – všade tam, kde je cenená spoľahlivosť nerezovej ocele zaisťujúca trvanlivosť a ľahké umývanie. Ponúkame viackrídlové skrine, uzatvorené a otvorené skrine, úložné skrine, skrinky vybavené umývadlom a mnoho ďalších, v rôznych veľkostiach a variantoch. Odporúčame, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Nerezové gastronomické skrinky najvyššej kvality

V našom sortimente nájdete skrinky na skladovanie rôznych materiálov a produktov, ako sú čistiace prostriedky, pracovné náradie, príslušenstvo a potraviny. Aby bola zaistená dokonalá čistota spĺňajúca hygienické požiadavky, spoľahnite sa na najvyššiu kvalitu našich skriniek vyrobených z materiálov s feritickými (antikoróznymi) vlastnosťami. Pre zaistenie bezpečnosti skladovaných vecí sú skrine vybavené dverami. K vybraným skrinkám môžete za príplatok namontovať zámok.

Čítať viac >

Skrinky na mieru

Nerezové gastronomické skrinky sú vybavené ergonomickými policami s vysokou odolnosťou. Police vo vybraných skriniach majú nosnosť až 70 kg / m2 a niektoré z nich sa dajú voľne presúvať a prestavovať podľa individuálnych potrieb. Ponúkame skrine dlhé od 320 do 1600 mm, šírky 300 až 700 mm a výšky 405 až 2000 mm. Vybrané skrinky majú nastaviteľné nôžky. Naša rôznorodá ponuka zahrňuje uzatvorené skrine, vrátane skríň s posuvnými a sklopnými dverami, rovnako ako otvorené skrine. Ideálnym využitím priestoru sú závesné skrinky, ktoré môžu zaplniť nevyužitý priestor na stene, napr. v skladovacích miestnostiach. Na druhú stranu pre priestranné pokoje odporúčame priechodne skrine vybavené posuvnými alebo krídlovými dverami, ktoré umožňujú umiestnenie skrine nielen pri stene, ale tiež v otvorenom priestore. Toto riešenie umožňuje použitie nábytku na oboch stranách miestnosti, vďaka čomu umožňuje komunikácia medzi dvoma miestnosťami, napríklad medzi kuchyňou a práčovňou. K uskladnenie čistiacich nástrojov a prostriedkov je veľmi vhodná skriňa so vstavaným umývadlom. V našej ponuke nájdete tiež skrinky s funkciou vyhrievania, zvlášť užitočné v reštauráciách a svadobných sálach, rovnako ako v iných gastronomických zariadeniach, ktoré si cenia najvyššiu kvalitu služieb. Okrem skríň ponúkame tiež výhrevné príslušenstvo pre gastronómiu, ako sú ohrievače šálok, ohrievače tanierov a príborov. Ponúkame tiež podporu v oblasti neobvyklých individuálnych riešení, s ktorými Vám jeden z našich zamestnancov rád pomôže. Neváhajte nás kontaktovať.