Chladiace nástavce s krytom v sortimente Gastromania.sk

Chladiace nástavce s vekom sú vysoko kvalitné chladiace zariadenia, ktoré nájdeme najčastejšie v pizzériách, sendvičových baroch, jedálňach, fast foodoch a ďalších profesionálnych reštauráciách. Nami ponúkané zariadenia sú vyrobené z odolných a trvalých materiálov, preto je ich nákup investíciou na mnoho rokov. Ľahko použiteľné veko umožňuje rýchle zabezpečenie potravín nachádzajúcich sa v GN nádobách proti všetkým druhom kontaminácie. Vďaka tomu zostanú potraviny dlhšie čerstvé, chrumkavé a plné chuti.

Čítať viac >

Vyberte si osvedčené chladiace nástavce s vekom!

Investícia do chladiacich nástavcov s vekom je skvelý nápad. Väčšina z dostupných modelov je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá má antikorózne vlastnosti, vďaka čomu je odolná voči vplyvom vody, vysokým aj nízkym teplotám, ale aj mechanickému poškodeniu, nárazom a inému poškodeniu. Materiál sa veľmi ľahko čistí, čo výrazne zlepšuje každodennú prácu kuchárov a pomocného personálu. V závislosti na zvolenom modeli si môžete vybrať nástavec so 4 alebo dokonca 12 GN nádobami! Výrobky sú vhodné pre nádoby GN s rozmermi 1/3 (325 × 175 mm) a GN 1/4 (265 × 162 mm). Väčšina modelov je navyše vybavená chladiacou jednotkou, ktorá zaisťuje zachovanie chuti a nutričných hodnôt potravín.

Prečo sa oplatí kupovať chladiace nástavce s vekom v našom internetovom obchode?

Predovšetkým s ohľadom na fakt, že v gastronomickej brandži pôsobíme už niekoľko rokov a dokonale ju poznáme. Radi vám poradíme tie najlepšie riešenia, ktoré budú fungovať vo Vašej gastronomickej prevádzke. Ponúkame konkurencieschopné ceny, profesionálny, priateľský servis a expresnú dopravu. Náš obchod ponúka nielen chladiace nástavce s vekom, ale aj ďalšie zariadenia, doplnky, príslušenstvo a vychytávky pre gastronómiu. Srdečne vás pozývame na zoznámenie s celým sortimentom a prajeme úspešné nakupovanie!