Na prestnosti záleží!

V každodennej práci profesionálneho barmana sa počíta úsmev, rýchlosť a presnosť. Barmanské dávkovače vám umožňujú rýchlo a predovšetkým presne merať potrebné množstvo alkoholu, sirupu alebo džúsu. Sú dobrým pomocníkom pri podávaní čistých nápojov, ale aj pri miešaní viackomponentných koktailov.

Vďaka použitiu presného dávkovača, ktorý sa nakladá na fľašu s alkoholom, konkrétne množstvo tekutiny sa nalieva priamo do pohárov alebo nádob bez rizika pretečenia nad rámec kapacity nádoby. V závislosti od modelu dávkovača je na výber 25, 35 alebo 50 ml. Odpadá tak nutnosť používať ďalšie odmerky, prelievať odmerané porcie do pohárov a predovšetkým náhodné rozliatie drahocennej tekutiny. Používanie dávkovačov alkoholu znižuje množstvo odpadu a súvisiace náklady a pomáha udržiavať pracovné miesto barmana čisté.

Čítať viac >

Do ktorých dávkovačov sa opláca investovať?

Presné dávkovače alkoholu pomáhajú verne reprodukovať aj tie najzložitejšie receptúry. Viaczložkové nápoje a koktaily zachovávajú správne pomery a vytvárajú ideálne chuťové kombinácie, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci.

Dávkovače alkoholu zvyšujú pracovný komfort barmana a výrazne urýchľujú spracovanie objednávok. Rýchlejšie a efektívnejšie podávanie porciovaných liehovín znamená, že jeden barman môže obslúžiť viac zákazníkov v krátkom čase. Kratšia čakacia doba, dokonale rovnomerné porcie podávaného alkoholu a vyššie zisky – to všetko sú výsledky dávkovača alkoholu.

Dávkovače alkoholu v sortimente Gastromania.sk

Dávkovače alkoholu sú malé kuchynské pomôcky, ktoré nájdu uplatnenie v každom profesionálnom gastronomickom zariadení. Možno ich používať v baroch, nočných kluboch, diskotékach a reštauráciách, ale aj v cateringových spoločnostiach a hoteloch. Aj amatéri, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoje domácnosti, by mali investovať do tohto typu príslušenstva, ktoré výrazne uľahčí prípravu a podávanie nápojov hosťom. V tejto kategórii výrobkov nájdete najlepšie dávkovače alkoholu, ktoré sú vyrobené z materiálov vynikajúcej kvality. Výrobky sú k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch, takže sme si istí, že si každý nájde niečo pre seba.

Dávkovače alkoholu pre profesionálnu gastronómiu

Väčšina modelov z našej ponuky je vybavená špeciálnym mechanizmom proti odkvapkávaniu, ktorý zabraňuje rozliatiu. Zaujímavým variantom sú aj barmanské dávkovače s guličkou, ktoré výrazne uľahčujú nalievanie nápoja. Porciovače a dávkovače alkoholu umožňujú barmanovi presne odmerať tekutinu – bez rizika rozliatia. Ponúkame produkty v rôznych objemoch, ako sú 20 ml, 25 ml, 35 ml, 40 ml alebo 50 ml. Všetky sú vyrobené z materiálov, ktoré sú odolné voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov aj mechanickému poškodeniu (napr. plast, polykarbonát).

Dávkovač alkoholu – pozrite si našu ponuku

Radi by sme vás pozvali, aby ste si prezreli našu ponuku, ktorá zahŕňa nielen dávkovače alkoholu, ale aj ďalšie inovatívne príslušenstvo, vybavenie, nábytok, stroje a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho podnikania alebo konkrétnych produktov, odporúčame vám taktiež kontaktovať priamo náš tím. Radi vám navrhneme najlepšie riešenie a rozptýlime všetky pochybnosti. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Prajeme vám úspešný nákup!