Na prestnosti záleží!

V každodennej práci profesionálneho barmana sa počíta úsmev, rýchlosť a presnosť. Barmanské dávkovače vám umožňujú rýchlo a predovšetkým presne merať potrebné množstvo alkoholu, sirupu alebo džúsu. Sú dobrým pomocníkom pri podávaní čistých nápojov, ale aj pri miešaní viackomponentných koktailov.

Čítať viac >

Do ktorých dávkovačov sa opláca investovať?

Presné dávkovače alkoholu pomáhajú verne reprodukovať aj tie najzložitejšie receptúry. Viaczložkové nápoje a koktaily zachovávajú správne pomery a vytvárajú ideálne chuťové kombinácie, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší zákazníci.

Dávkovače alkoholu v sortimente Gastromania.sk

Dávkovače alkoholu sú malé kuchynské pomôcky, ktoré nájdu uplatnenie v každom profesionálnom gastronomickom zariadení. Možno ich používať v baroch, nočných kluboch, diskotékach a reštauráciách, ale aj v cateringových spoločnostiach a hoteloch. Aj amatéri, ktorí hľadajú neobvyklé riešenia pre svoje domácnosti, by mali investovať do tohto typu príslušenstva, ktoré výrazne uľahčí prípravu a podávanie nápojov hosťom. V tejto kategórii výrobkov nájdete najlepšie dávkovače alkoholu, ktoré sú vyrobené z materiálov vynikajúcej kvality. Výrobky sú k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch, takže sme si istí, že si každý nájde niečo pre seba.

Dávkovače alkoholu pre profesionálnu gastronómiu

Väčšina modelov z našej ponuky je vybavená špeciálnym mechanizmom proti odkvapkávaniu, ktorý zabraňuje rozliatiu. Zaujímavým variantom sú aj barmanské dávkovače s guličkou, ktoré výrazne uľahčujú nalievanie nápoja. Porciovače a dávkovače alkoholu umožňujú barmanovi presne odmerať tekutinu – bez rizika rozliatia. Ponúkame produkty v rôznych objemoch, ako sú 20 ml, 25 ml, 35 ml, 40 ml alebo 50 ml. Všetky sú vyrobené z materiálov, ktoré sú odolné voči škodlivým účinkom vonkajších faktorov aj mechanickému poškodeniu (napr. plast, polykarbonát).

Dávkovač alkoholu – pozrite si našu ponuku

Radi by sme vás pozvali, aby ste si prezreli našu ponuku, ktorá zahŕňa nielen dávkovače alkoholu, ale aj ďalšie inovatívne príslušenstvo, vybavenie, nábytok, stroje a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho podnikania alebo konkrétnych produktov, odporúčame vám taktiež kontaktovať priamo náš tím. Radi vám navrhneme najlepšie riešenie a rozptýlime všetky pochybnosti. Sme vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Prajeme vám úspešný nákup!