Chladiace stoly pre gastronómiu

Jedným zo základných zariadení v každom profesionálnom stravovacom zariadení sú chladiace stoly a mraziace stoly. Tieto zariadenia sú veľmi často vyberané spotrebiteľmi, a to všetko vďaka ich multifunkčnosti. Ako názov napovedá, chladiace stoly umožňujú pripraviť jedlo pre zákazníkov vášho zariadenia. Ale to nie je všetko! Vďaka využitiu moderných technológií vám chladiace stoly taktiež umožňujú skladovať výrobky a polotovary pri správnej teplote, z ktorých sa potom pripravujú jedlá. Cateringové stoly sú skvelým riešením pre malé stravovacie zariadenia, ktoré potrebujú veľmi starostlivo využívať dostupný priestor v kuchyni.

Čítať viac >

Profesionálne mraziace stoly

V našom sortimente nájdete najkvalitnejšie mraziace stoly a chladiace stoly, ktoré sú k dispozícii v mnohých rôznych formách a variantoch. Ponúkame oi dvojdverové stoly, trojdverové stoly, stoly so sklopným vekom, stoly s odkladacou jednotkou, stoly vybavené šalátovým boxom, alebo chladiace stoly pre pizzérie a ďalšie príslušenstvo a náhradné diely pre profesionálne stoly. Výrobky sú k dispozícii aj v presklenom prevedení as doplnkovými prvkami vybavenia, napr. s drezom alebo zásuvkami. Garantujeme, že v našom sortimente nájdete dokonalý mraziaci stôl, ktorý splní všetky vaše očakávania a dokonale sa hodí ku konkrétnemu gastronomickému zariadeniu.

Chladiace a mraziace stoly

Gastromania.sk je moderný internetový obchod, ktorý ponúka svojim zákazníkom jedinečné riešenia, príslušenstvo a cateringové vybavenie, ako sú napríklad chladiace a * mraziace stoly *. Spolupracujeme s najlepšími výrobcami v Poľsku a na svete, ktorí ponúkajú výrobky najvyššej kvality. To je oi STALGAST, ASBER, BARTSCHER, HENDI, RILLING, CHEFFY alebo ARKTIC. Ak potrebujete pomôcť s výberom vhodného vybavenia, nábytku a stravovacích doplnkov, srdečne Vás pozývame k priamemu kontaktu s naším tímom!