Medzi výrobkami zaradenými v oddelení ostatné potravinárske stroje nájdete vákuové baličky, gastronomické váhy, sterilizátory, kuchynské teplomery, mäsiarske kláty a odpudzovače, hubiče hmyzu.

Čítať viac >

Vákuové baličky

Profesionálne vákuovačky na potraviny z ponuky Gastromania.SK sú určené pre vákuové balenie rôznych potravín alebo nespracovaných surovín – zeleniny, mäsa, údenín, rýb, kávy a ďalších. Profesionálne vákuovacie stroje pomáhajú udržať poriadok pri skladovaní surovín, potravín v každej profesionálnej kuchyni, reštaurácií, mäsokombináte, gastroprevádzke a veľkokapacitnej kuchyni. Vákuované potraviny vydržia oproti potravinám uchovávaným za prítomnosti kyslíku aspoň trikrát dlhšie. K ponúkaným vákuovačkám dodávame aj nutný baliaci sortiment: sáčky pre vákuové balenia, rezačky fólií, zváračky fólií. V ponuke máme aj sady na vákuové balenia potravín priamo v gastronádobách štandardu GN.

Váhy pre gastronomické prevádzky

V ponuke Gastromania.SK nájdete aj profesionálne váhy pre gastronomické prevádzky. V e-shope máme váhy obchodné, priemyslové, digitálne, skladové, mostíkové váhy a tiež gastro váhy.

Kuchynské teplomery

Samozrejme sme nezabudli ani na kuchynské alebo potravinárske teplomery – nájdete tu gastro teplomery k udiarňam, do grilu, teplomery na mäso, na pečenie, a tiež veľmi praktické vpichovacie teplomery. A aby toho nebolo málo, v ponuke sú aj kuchynské minútky, stopky a časovače.

Kláty a mäsodosky

V profesionálnej prípravovne mäsa, zeleniny a ostatných surovín v profi kuchyni sú veľmi užitočné mäsodosky, krájacie dosky. Ponúkame tiež mäsiarske kláty, určené nielen pre gastro prevádzky, ale určite aj pre mäsokombináty alebo mäsiarstva. Pre našich zákazníkov máme pripravené kláty drevené a plastové, vo verzií s podstavcom alebo bez podstavca.