Všetky kategórie v sekcii Vyhrievané a chladiace predajné vitríny

Aké chladiace výstavné zariadenia sú k dispozícii v obchode Gastromania.sk?

Chladiace zariadenia pre expozíciu výrobkov sú jedným z nenahraditeľných prvkov v každej profesionálnej gastronomickej prevádzke. Ich hlavnou úlohou je vystavovať potraviny: torty, šaláty, sladké pečivo, zákusky, ovocie, torty, syry, domáce výrobky a ďalšie pokrmy a potravinárske výrobky. Investícia do tohto typu zariadenia je skvelým riešením, pretože všetky prezentované výrobky sú udržované v správnej teplote, vďaka čomu nestrácajú chuť a nutričné hodnoty.

Čítať viac >

Výstavné chladiace zariadenia pre profesionálnu gastronómiu

Výstavné chladiace zariadenie, ktoré ponúkame, zahŕňa okrem iného výstavné vitríny a chladiace pulty. Väčšina modelov je vybavená osvetlením, vďaka ktorému vyzerajú prezentované pečivo a ďalšie potravinárske výrobky atraktívne. Inovatívnym riešením sú tiež nastaviteľné police, ktoré umožňujú prispôsobiť chladiace zariadenia konkrétnym potrebám. Odkvapkávacie misky, ktoré sú súčasťou každého modelu, uľahčujú udržiavanie poriadku a zlepšujú proces čistenia. Chladiace zariadenia pre expozíciu sú k dispozícii v mnohých farbách (vrátane nerezovej, bielej, čiernej, transparentnej, striebornej, antracitovej, wenge), čo uľahčuje ich zladenie s ostatnými prvkami v gastronomickom lokáli. Ponúkame okrem iného cukrárske vitríny, vitríny na zmrzlinu, chladničky na nápoje, neutrálne vitríny, chladiace regály, chladiace pulty s ohýbaným sklom a chladiace pulty s rovným sklom.

Chladiace zariadenia na vystavovanie – kontaktujte nás!

Chladiace zariadenie pre expozíciu nie je všetko, čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť! V ponuke sú aj ďalšie chladiace zariadenia, stroje, nábytok, doplnky a ďalšie vychytávky pre profesionálnu gastronómiu. Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s celým sortimentom av prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte priamo na tím Gastromania.sk. Vaše nákupy nás bavia!