Všetky kategórie v sekcii Nerezové pracovné a umývacie stoly

Bez ohľadu na to, či prevádzkujete malé gastronomické zariadenie alebo veľkú reštauráciu, s istotou potrebujete vybavenie najvyššej kvality. Pre náročných zákazníkov, ktorí hľadajú najlepšie riešenie, sme pripravili veľký výber nerezových stolov.

Čítať viac >

Prístenné nerezové stoly

Väčšina nášho nerezového sortimentu spadá do kategórie prístenných nerezových stolov. Pracovné stoly vhodné na postavenie k stene alebo do rohu ponúkajú klasické police, skrinky s nastaviteľnými policami, posuvnými alebo krídlovými dverami, zásuvky a ľubovoľné kombinácie všetkých vyššie popísaných častí. Nerezové pracovné stoly je možné doplniť dvoma drezmi a opäť sa tu ponúka veľmi variabilná zostava umývacieho stolu s policami, skrinkou, zásuvkami a ich kombináciami. Horná doska nerezových stolov môže byť doplnená polyethylénovou pracovnou plochou, umožňujúcou hygienickú prípravu potravín.

Centrálne nerezové stoly

Vysokú variabilitu ponúkajú aj centrálne stojace pracovné nerezové stoly. Počíta sa u nich s prístupom z oboch strán, vrátane priechodzích skriniek a políc. Aj pri centrálnych nerezových stoloch je možné mať polyethylénovú jednoducho umývateľnú pracovnú plochu.

Vyhrievané nerezové stoly

Zvláštne kategórie pracovných stolov sú vyhrievané nerezové stoly. Vnútorná skriňa je vybavená vyhrievaním s núteným obehom vzduchu, dvere sú izolované zosilnenou polyuretánovou doskou opláštenou klasicky nerezovým plechom.

Nerezové pracovné stoly – nepostrádateľné v každej kuchyni

Odolné nerezové pracovné stoly sú základným vybavením pre gastronómiu; nerezová oceľ kombinuje spoľahlivosť, odolnosť proti mechanickému poškodeniu a vlhkosti a estetický vzhľad. Už žiadne poškrabané, poškodené pracovné dosky – nerezové stoly sú tým najlepším riešením pre spracovanie potravín. Vďaka použitému materiálu tiež umožňujú udržiavať čistotu a sterilitu, čo je zásadné v prípade gastronomických prevádzok.

Nerezové pracovné stoly – vyberte najlepšie riešenie

Pre splnenie potrieb našich zákazníkov sme pripravili ponuku, v ktorej nájdete ako centrálne nerezové pracovné stoly, tak prístenné pracovné stoly a stoly s drezom či veľkokapacitnou vaňou. Vďaka tomu môžete ľahko usporiadať svoju kuchyňu v súlade so zásadami ergonómie, čo výrazne ovplyvní čas na prípravu pokrmov. Široký sortiment Vám umožňuje vybrať si stoly s ďalšími skrinkami alebo základné modely, pre ktoré si vyberiete konštrukciu podľa vlastného uváženia. Naše gastronomické stoly sú univerzálne a vďaka bohatému sortimentu máte možnosť vybrať si stôl konkrétnych rozmerov.