Všetky kategórie v sekcii Chladiace nádoby, ledáky

Príslušenstvo na chladenie alkoholu v sortimente Gastromania.sk

V tejto produktovej kategórii nájdete profesjonalné príslušenstvo na chladenie alkoholu, a náš sortiment zahŕňa riad a kontajnery na uchovanie vína, šampanského, piva a ďalších liehovín v chlade. Produkty budú skvelé fungovať v reštauráciách, baroch, hoteloch, gastronomických zariadeniach, ale aj v domácnostiach. Všetky produkty boli vyrobené z odolných materiálov. Príslušenstvo na chladenie alkoholu sú dostupné v rôznych zaujímavých variantoch a preto sme si istí že každý nájde niečo pre seba.

Čítať viac >

Príslušenstvo na chladenie alkoholu

Príslušenstvo na chladenie fliaš sú nevyhnutné v každej reštaurácii a hoteli. Za zmienku stoja najmä tepelne izolované nádoby, ktoré umožňujú udržiavať fľaše s alkoholom pri správnej teplote. Víno každého druhu by malo byť pred podaním správne vychladené aby vynikli všetky chute a vône. V sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk k dispozícii sú misy na víno, chladiče na fľaše, vedierka na šampanské, misy na šampanské alebo chladiče na fľaše. Ponúkame tiež stojany a podstavce pre vedierka na šampanské, ktorých stabilná konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť. Medzi používané materiály patrí nerezová oceľ, platina, betón, hliník, PVC, meď, polykarbonát, polystyrén, polypropylén, lakovaná oceľ, sklo, pozinkovaná oceľ, plast, pozinkovaná oceľ, akryl, sklo a chrómovaná oceľ.

Príslušenstvo na chladenie alkoholu – pozrite si našu ponuku

Pozývame vás na zoznámenie sa s celým sortimentom, ktorý nájdete v našom internetovom obchode. Ponúkame nielen príslušenstvo na chladenie alkoholu, ale aj iné inovatívne prístroje, pomôcky a vybavenie ktoré sú vhodné na použitie profesionálmi a tiež amatérov. l. V prípade akýchkoľvek otázok alebo obáv, môžete sa obrátiť priamo na náš tím.