Všetky kategórie v sekcii Vedrá na vína

Vedrá na šampanské najvyššej kvality

Vedrá na šampanské, ktoré sú k dostaniu v našom internetovom obchode Gastromania.sk, sú profesionálne kuchynské doplnky, ktoré je možné použiť v každom gastronomickom zariadení. Vďaka širokej ponuke produktov si každý z vás určite nájde model, ktorý potrebuje. Naše vedierka na šampanské sú určené ako pre profesionálnych zákazníkov pre komerčné použitie, tak aj pre domácnosti. Pokiaľ v našej ponuke nie je produkt, ktorý potrebujete, môžete nás kontaktovať priamo – navrhneme Vám zaujímavé riešenia!

Čítať viac >

Aké vedro na šampanské vybrať?

Vedrá na šampanské sú skvelé pomôcky, ktoré umožňujú rýchle a dlhodobé chladenie alkoholu. Výrobky z nášho sortimentu sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, vďaka čomu sú mimoriadne odolné a trvanlivé. Patria medzi ne: nerezová oceľ, pozinkovaná oceľ, plast, chrómovaná oceľ, akryl alebo polystyrén. Všetky výrobky sú vyrobené s dôrazom na najmenšie detaily a podrobnosti, takže chladiaca fľaša je úplne bezpečná. Naša ponuka zahŕňa aj stojany na vedierka, podstavce pod vedierka, držiaky na vedierka, chladiče na víno, ľad pásky pre chladiče a prémiové nádoby na chladenie vína.

Vedro na šampanské na Gastromania.sk!

Vedro na šampanské a ďalšie špičkové gastronomické vybavenie, stroje, príslušenstvo a pomôcky nájdete v našom internetovom obchode Gastromania.sk za mimoriadne atraktívne ceny! Ponúkame výrobky najvyššej kvality od výrobcov, ktorí sú známi a uznávaní po celom svete. Spolupracujeme napr. s: Stalgast, Eternum, Sunnex, Hendi, APS, Fine Dine, Cosy & Trendy, Bar Up alebo Bareq. Pozývame vás na zoznámenie sa so sortimentom nášho obchodu! Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, obráťte sa priamo na náš tím.