Vodné filtre pre gastronómiu– používajte iba osvedčené produkty

Gastromania.sk je prosperujúci internetový obchod, ktorý má vo svojej ponuke iba pevné a odolné produkty. Profesionálne vodné filtre pre gastronómiu sú k dispozícii v niekoľkých verziách, napríklad ako filter s kockovou hlavou, filtračný systém pre kávovary, filter na kocky ľadu, automatický zmäkčovač vody alebo hrubý vodný filter. V našom obchode nájdete aj vodné filtre Brita s menovitým prietokom 60 l/h. Tieto typy filtrov znižujú uhličitanovú tvrdosť vody, takže sa v elektronických zariadeniach tak často neobjavujú vápenaté usadeniny. Ďalšou výhodou vodných filtrov je, že odstraňujú látky, ktoré narúšajú chuť a vôňu vody.

Čítať viac >

Ktoré cateringové vodné filtre pre výrobníkov kociek vybrať?

V ponuke obchodu Gastromania.sk nájdete niekoľko verzií kockových filtrov. Jeden z nich má závratnú kapacitu až 60 000 litrov! Cateringové vodné filtre je bohužiaľ nutné pravidelne vymieňať, ale vďaka takej dlhej životnosti budete mať oveľa menej starostí. Výmena tohto typu výrobku je skutočne jednoduchá, pretože nie je potrebné žiadne ďalšie náradie. Stačí vymeniť starý filter za nový. Za zmienku stojí, že pri filtrácii nedochádza k zrážaniu základných minerálov prirodzene prítomných vo vode.

Filtre na vodu pre gastronómiu – čo je hrubý filter?

Filtre na vodu pre gastronómiu sú skutočne kľúčové súčasti. Výberom správneho modelu získate predovšetkým zdravšiu a chutnejšiu vodu. Hrubý filter sa inštaluje na vodovodnú prípojku. Jej účelom je predĺžiť životnosť živice, ktorá sa nachádza v zmäkčovačoch a úpravniach vody, a chrániť zariadenie pred všetkými druhmi nečistôt. Vďaka priehľadnému krytu môžete presne av reálnom čase sledovať stupeň znečistenia filtra. Tieto typy výrobkov majú vymeniteľné strunové kazety, ktoré je možné veľmi ľahko nasadiť.