Všetky kategórie v sekcii Barové mixéry, blendery

Profesionálne barové mixéry

Barmanské mixéry alebo profesionálne barové mixéry vám umožňujú vytvárať napríklad miešané nápoje, a to ako vo verziách obsahujúcich alebo bez alkoholu, ako sú nápoje vyrobené z ovocia, mlieka alebo ľadu. Vďaka svojmu všestrannému použitiu sú nenahraditeľným zariadením, ktoré je vhodné pre akékoľvek gastronomické zariadenie, ako sú bary, diskotéky, koktailové bary a iné gastronomické zariadenia, kde sa podávajú miešané nápoje. Stolové mixéry sa používajú aj v kuchyniach. Sú široko používané napríklad pri príprave omáčok, ale aj na miešanie ovocia alebo zeleniny. Barové mixéry sú umiestnené na podstavci, v ktorom sa nachádza výkonný motor, na prednej časti sú tlačidlá, ktoré sa používajú na ovládanie a zapnutie / vypnutie zariadenia. Na podstavec je tiež umiestnená nádoba s vekom, v ktorej sa miešajú suroviny.

V závislosti od dodávateľa – miešací plavidlo je najčastejšie s objemom od 1 do 4 litrov a je vyrobené z veľmi hrubej polykarbonátovej, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. V modeloch, ktoré sú určené výhradne pre kuchyne, je kontajner vyrobený najčastejšie z nehrdzavejúcej ocele. Každá nádoba je vyrobená s odmerkou na boku nádoby. V spodnej časti nádoby je umiestnený miešací nôž, ktorý sa otáča po vložení nádoby na podstavec a zapnutí zariadenia. Vďaka týmto funkciám a vybaveniu môžu byť barmanské mixéry označené nielen ako viacúčelové zariadenie, ale samotná prevádzka a udržateľnosť týchto zariadení je veľmi jednoduchá.

Čítať viac >

Barové mixéry pre profesionálov

Najviac profesionálne barmanské mixéry sú tiež vybavené dodatočným krytom kontajnera, keď hlavnou a jedinou úlohou tohto krytu kontajnera je výrazne znížiť hluk zariadenia počas práce. Niektorí výrobcovia, ako napríklad HAMILTON BEACH, majú patentované kontajnery vo svojej ponuke, v ktorej sa dosahuje celkový obeh, čo je zabezpečené v kontajneri v dôsledku výsledného víru, vďaka ktorému sa dosiahne celkové miešanie, a miešaniu celého objemu v kontajneri počas pracovného procesu. Motor v týchto zariadeniach je v tejto spoločnosti vysoko výkonný, motory sú tu s výkonom až 4 KW, vďaka čomu je možné dosiahnuť až 3 900 otáčok za minútu počas miešania. Zariadenie je možné ovládať pomocou tlačidla na jeho zapnutie alebo vypnutie, ale počet otáčok je možné regulovať. Tie najprofesionálnejšie barové mixéry sú vybavené elektronickým programom s vlastnými receptami, displejom a počítadlom rýchlosti. Moderný dizajn a najnovší technologický dizajn tiež zaručujú, že tieto zariadenia sa stanú ozdobou akéhokoľvek zariadenia, kde bude zariadenie umiestnené.

Profesionálne barové a domáce mixéry

Často sa nás pýtate: tu je nejaký rozdiel medzi profesionálnym barovým mixérom a domácim mixérom? V praxi sa pod týmito názvami používa rovnaké zariadenie, pretože mixér sa vzťahuje na zariadenie, ktoré sa používa na miešanie a miešanie surovín. A mixéry sú zariadenia, ktoré sa používajú na drvenie a sekanie surovín, ako je ovocie, zelenina a iné suroviny. Väčšina dostupných zariadení na trhu, ktoré sa označujú ako “profesionálne barové mixéry”, plní obe funkcie, avšak pri výbere musíte byť opatrní, či je zariadenie schopné drviť ľad. Väčšinu času sa táto funkcia označuje ako voliteľná.

Barmanské mixéry a blendery v ponuke Gastromania.sk

V našej širokej škále v kategórii barových zariadení je široká škála barových mixérov od rôznych známych výrobcov. Napríklad spoločnosť: Waring, Hamilton Beach, Edenox, Hendi, Stalgast, vďaka tak širokej škále produktov si môžete vybrať presne ten typ zariadenia, ktoré bude spĺňať vaše požiadavky. V prípade akýchkoľvek otázok alebo neštandardných požiadaviek alebo dopytu po náhradných dieloch pre vaše zariadenie nás neváhajte kontaktovať. Naši zamestnanci odpovedia na vaše otázky týkajúce sa profesionálneho barového mixéra, ale tiež vám pomôžu vybrať zariadenie, ktoré spĺňa vaše požiadavky. Naši zamestnanci vám tiež pomôžu s poskytovaním náhradných dielov alebo potrebného príslušenstva pre mixéry.

Neváhajte nás kontaktovať na Gastromania.sk alebo si pozrite našu širokú škálu zariadení. Všetky nami ponúkané barové mixéry sú viacúčelové zariadenia, ktoré sú vyrobené vo vysokej kvalite. A to s pomocou použitia kvalitných surovín a materiálov. Srdečne vás pozývame na nákup.