Hoci sú nádobové mixéry robustné spotrebiče vhodné na každodenné intenzívne používanie, aj u nich sa občas vyskytne potreba vymeniť opotrebovanú súčiastku. Preto sme v tejto kategórii zhromaždili potrebné náhradné diely pre mixéry, predovšetkým prídavné nádoby k mixéru. Nájdete tu aj voliteľné príslušenstvo pre mixéry, ako sú podložky pod mixovacie nádoby alebo sada nástavcov na pracovnú dosku. Radi vám pomôžeme s výberom správnych dielov pre mixérov - povieme vám, či nádoba bude pasovať na váš model, a poradíme vám aj s ďalším príslušenstvom.

Čítať viac >

Ľahko vymeniteľné diely mixéra

Výrobcovia profesionálnych mixérov na ovocie dbajú na to, aby kupujúci ich výrobkov mohli zakúpené zariadenie ľahko a rýchlo opraviť. Preto sú v predaji náhradné diely takmer pre každý model. Diel, ktorý sa najčastejšie rozbije, je viečko mixéra - v dôsledku mnohých nárazov sa na jeho povrchu môžu objaviť praskliny, ktoré môžu spôsobiť vyliatie mixovaných ingrediencií. Je to spôsobené prirodzeným opotrebovaním materiálu, ale vo väčšine prípadov nie je potrebné vymieňať zvyšok mixéra. Opotrebovanú súčiastku tak môžete v priebehu niekoľkých sekúnd vymeniť za úplne novú. 

O výmene nádoby stojí za to uvažovať nielen v prípade jeho poškodenia, ale aj pokiaľ sa steny nádoby otupia alebo zmenia farbu - taký mixér by sa do elegantného podniku nehodil. Náhradnú nádobu k mixéru možno tiež použiť na uskladnenie mixovaných produktov, najmä ak mixujete niekoľko druhov potravín naraz. Potom nie je potrebné obsah nádoby odovzdávať do inej nádoby, stačí ho jednoducho odobrať inú nádobu. Niekedy sa poškodí aj veko džbánu - aj také položky sú v našej ponuke k dispozícii.

Príslušenstvo pre mixéry - široká ponuka

Príslušenstvo k mixérom nie je len o vhodných náhradných nádobách a vekách. V našom obchode si môžete zaobstarať aj profesionálny čistič mixovacích nádob. S takým zariadením je možné pripraviť nádoby na ďalšie použitie v priebehu niekoľkých málo sekúnd, preto je toto riešenie vhodné najmä pre prevádzky, kde sa mixér používa takmer nepretržite.

Ponúkame aj tampery, čo sú tlačné kolíky, ktoré sa hodia v prípade, že si mixovací hrnček dočasne nedokáže poradiť s ingredienciou, ktorá je do neho vložená. Môžete tiež zvážiť zakúpenie montážnej sady pre mixér, ktorá vám umožní umiestniť mixovacie zariadenie do dosky, čím sa mixér stane stabilnejším.

Všetky nami ponúkané príslušenstvo pre mixéry a šľahače pochádzajú od renomovaných výrobcov - rovnakých, ktorí vyrobili mixéry, ktoré vlastníte. Môžete si tak byť istí, že vami vybrané diely budú do vášho spotrebiča určite pasovať a že boli vyrobené z najkvalitnejších materiálov as dôrazom na detail.

Profesionálne mixéry a náhradné diely

V Gastromanii nájdete základné barové vybavenie pre akúkoľvek gastronomickú prevádzkareň - či už ide o malú krčmičku, alebo bar vo veľkej reštaurácii. Ponúkame špičkové barové zariadenia a barové mixéry, blendery, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý nápoj alebo koktail.

Samozrejme ponúkame aj náhradné diely pre barmanské mixéry, takže v prípade drobnej poruchy nie je nutné vymieňať celý prístroj za nový, a tým niesť vysoké náklady. S pomocou príslušenstva pre stolné mixéry môžete tiež zlepšiť prevádzku akéhokoľvek zariadenia, napríklad rýchlejším umývaním šálok mixéra. V prípade potreby sme vám k dispozícii – dobre vieme, ku ktorým modelom sa hodia konkrétne náhradné diely a ďalšie príslušenstvo, takže vám pomôžeme vybrať ten správny výrobok. V našej ponuke príslušenstva a diely pre mixéry nájdete všetko potrebné ku ponúkaným značkám mixérov. V prípade, že nenájdete diel, ktorý potrebujete, neváhajte nás kontaktovať.