Výroba zmrzliny: pasterizátory

Veľmi zaujímavým zariadením, ktoré by nemalo chýbať v žiadnom stravovacom zariadení, kde sa podáva zmrzlina hosťom, sú pasterizátory. Tieto neobvyklé stroje sú skvelé pre zmrzlinové salóny, kaviarne alebo cukrárne a ďalšie gastronomické zariadenia. Pasterizátory sú gastronomické prístroje, ktoré vám umožnia kombinovať všetky ingrediencie dohromady, aby ste konečne získali lahodnú, originálnu zmrzlinu. Tieto typy strojov majú taktiež funkciu chladenia obsahu pasterizátora, vďaka čomu je pripravený produkt skladovaný pri správnej teplote.

Čítať viac >

Profesionálne pasterizátory pre zmrzlinu

V sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk nájdete profesionálne pasterizátory, ktoré je možné použiť na komerčné využitie. Zariadenia sú vyrobené z vysoko kvalitných bezpečných materiálov, ktoré sú vhodné na styk s potravinami. Pasterizátory ponúkame v rôznych formách a typoch, takže každý nájde presne ten produkt, ktorý potrebuje. Máme pasterizátory, ktoré vám umožnia pripraviť 15/30 l na cyklus, 30/60 l na cyklus, 60/120 l na cyklus alebo dokonca 90/180 l na cyklus. Naše zariadenie určite splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov!

Kde si môžete kúpiť pasterizátory najvyššej kvality?

Profesionálne pasterizátory na zmrzlinu nájdete v našom internetovom obchode Gastromania.sk v mimoriadne atraktívnej cenovej ponuke! Stojí za to zoznámiť sa s naším sortimentom, pretože všetky výrobky sú vybrané zariadenia vyznačujúce sa najvyššou kvalitou spracovania. Naša predajňa spolupracuje s najlepšími výrobcami na svete, ktorí používajú najnovšie technológie pri všetkých výrobných procesoch. Známou a rešpektovanou firmou, ktorej výrobky máme vo svojom sortimente a ktorá sa zaoberá výrobou špičkových pasterizátorov na zmrzlinu, je napríklad Telme.

Ak máte nejaké otázky alebo obavy, pozývame vás tiež, aby ste kontaktovali tím Gastromania.sk!