Všetky kategórie v sekcii Pizza pece jednoposchodové

Jednoposchodové pizza pece – základná výbava

Konkurencia je na trhu malej gastronómie tak vysoká, že klasické metódy, ako zaujať zákazníka už dávno nezaberajú. Samotná reklama už nebýva efektívna. Je preto dôležité sa zamerať na niečo, čo vám umožní absolútne vyniknúť. Každá pizzeria, aj tá najmenšia, by sa mala pýšiť ponukou kvalitného pečiva. A aby takého úspechu pizzeria dosiahla, musí vedieť investovať do kvalitných pekárenských pecí. Jednoposchodové pizza pece sa vďaka svojej kompaktnej veľkosti vojdú do väčšiny kuchynských zariadení, ak už ide o malý food truck alebo mini gastronomické zariadenia take and go.

Čítať viac >

Konštrukcia je dôležitá

Ľahká obsluha znamená, že nie je treba zložité školenie zamestnancov, aby plne využili možnosti pizza pece. Špeciálne doplnky, ako je termostat alebo časovač, šetrí čas i pozornosť – nemusíte sa starať o reguláciu teploty a dobu pečenia. Inovatívna (i keď zároveň tradičná) konštrukcia sa skladá z niekoľkých dôležitých prvkov. Vysoko kvalitná oceľ, ktorá je odolná nielen voči vysokým teplotám, ale tiež proti poškrabaniu a preliačinám, sa nachádza v prednej časti pece. Vnútorná časť je vyložená šamotovými kockami, ktoré skvele udržujú teplotu v peci. Medzi vnútornou a vonkajšou stenou sa nachádza izolátor, napr. minerálna vlna, ktorá je skvelá pre tepelnú izoláciu. Jednoposchodové pece vedia viac než sa zdá!

Všetky produkty, ktoré ponúkame v obchode Gastromania.sk pochádzajú od oficiálnych distribútorov na slovenskom trhu, ktorých sme partnerom.