Všetky kategórie v sekcii Leštičky na príbory a sklo

Leštičky na príbory a sklo – inovatívne stroje na vylepšenie vašej kuchyne!

Leštičky na príbory a sklo nájdu uplatnenie v profesionálnych reštauráciách a baroch. Používanie týchto zariadení zefektívni a zvýši bezpečnosť práce čašníkov a servírok.Leštičky od spoločnosti Bartscher sú vybavené 5 rotujúcimi kefami z mikrovlákna, ktorým pomáha teplovzdušný ventilátor. Vlákna z tohto materiálu nezanechávajú na skle stopy ani chĺpky. Sú ideálne na leštenie pohárov, váz a vysokých pohárov. V obchode Gastromania.sk nájdete mnoho variantov leštičiek s rôznymi výkonmi.

Čítať viac >

Leštiace stroje – leštičky príborov s rôznymi výkonmi

Konštrukcia leštičky príborov Bartscher je vyrobená výhradne z ocele. Je k dispozícii v niekoľkých variantoch s rôznym výkonom, ale každá z nich zaisťuje dokonalé leštenie, dezinfekciu a lesk príborov. Leštiace stroje Bartscher ponúkajú vysokú kapacitu – od 1 500 kusov príborov za hodinu až po 8 000! Pri zakúpení leštičky tejto značky obdržíte v sade 2 koše na príbory a 3 kg kukuričného granulátu. Leštičky s menšou kapacitou sú ideálne pre malé bary alebo krčmy, zatiaľ čo tie väčšie nájdu uplatnenie vo veľkých a profesionálnych reštauráciách.

Leštiace zariadenia – stolná leštička so sušičkou a UVC lampou

Stolová leštička so sušičkou a chladením motora je leštiace zariadenie, ktoré ideálnym spôsobom vysuší a vyleští vaše príbory. Vďaka vstavanej germicídnej UVC lampe bude sterilizácia príborov ešte jednoduchšia! Sušič leštidla je vyrobený z nerezovej ocele a motor jednotky je chladený špeciálnym ventilátorom. Vďaka okrúhlemu bubnu sa príbory vo vnútri nemôžu upchať (počas procesu leštenia). Takéto riešenia poskytujú maximálne bezpečnostné záruky. Celý proces je plne automatizovaný a nevyžaduje od vás žiadnu ďalšiu akciu. Pozývame vás, aby ste si prezreli celú našu ponuku, av prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na tím Gastromania.sk. Prajeme vám úspešné nakupovanie!