Profesionálne šokové schladzovače a zmrazovače

Šokové schladzovače a zmrazovače pre gastronómiu sú jedinečné zariadenia, ktoré ponúkajú používateľom veľa možností a zaujímavých funkcií. Hlavnou úlohou šokových schladzovačov a zmrazovačov je extrémne rýchle chladenie, rovnako ako zmrazenie potravín ihneď po ich príprave. Toto riešenie sa veľmi často používa v reštauráciách, baroch rýchleho občerstvenia, rovnako ako v hotelových kuchyniach a ďalších stravovacích zariadeniach. Potraviny, ktoré sú uložené v zmrazovači, si zachovávajú všetky svoje chuťové vlastnosti a sú úplne bezpečné na konzumáciu. Šokové schladzovače a zmrazovače pre gastronómiu sú riešením pre tie gastronomické zariadenia, ktoré pripravujú veľké množstvo potravín. Umožňujú ich bezpečné skladovanie a zabraňujú tvorbe baktérií.

Čítať viac >

Šokové schladzovače a zmrazovače pre gastronómiu

V sortimente nášho internetového obchodu gastromania.sk nájdete profesionálne šokové schladzovače a zmrazovače pre gastronómiu, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Vo väčšine prípadov bola použitá nerezová oceľ, ktorá je surovinou často používanou v stravovacom priemysle. Nie je na tom nič divné! Nerezová oceľ má antikorózne vlastnosti, tj chráni pred škodlivými účinkami vonkajších faktorov, ako je: voda alebo nízka a vysoká teplota. Tento materiál je tiež odolný voči mechanickým zraneniam: nárazom, poškriabaniu a pádom. Šokové schladzovače a zmrazovače pre gastronómiu, ktoré sú vyrobené z nerezovej ocele, sa naozaj ľahko udržujú v čistote, čo urýchľuje a zefektívňuje prácu kuchára a podporného personálu. Zaručujeme, že nákup zariadenia v našom obchode bude investíciou na roky!

Šokové schladzovače a zmrazovače v gastromania.sk!

Gastromania.sk je obchod vytvorený z vášne pre stravovací priemysel. V našej ponuke nájdete najkvalitnejšie vybavenie, ako sú schladzovače a zmrazovače, ale aj ďalšie stroje, príslušenstvo a kuchynské pomôcky. Srdečne Vás pozývame na zoznámenie sa s celým sortimentom nášho obchodu! Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy, odporúčame vám kontaktovať priamo náš tím! Pomôžeme vám vybrať najlepšie riešenie a cateringové vybavenie!