Mraziace stoly pre obchod a profesionálnu gastronómiu

Mraziace stoly sú veľmi univerzálne zariadenia, preto nájdu využitie v každej gastronomickej prevádzke. Najčastejšie ich nájdeme v reštauráciách, baroch, pizzériách, jedálňach, bufetoch, hoteloch a cateringových spoločnostiach a tiež v ďalších profesionálnych kuchyniach. Je to skvelá alternatíva ku klasickým mraziacim spotrebičom, pretože každý model je navyše vybavený pohodlnou a výhodnou pracovnou doskou, ktorá poskytuje ďalší priestor v kuchyni na pripravovanie alebo prechovávanie potravín a gastronomických doplnkov. Mraziace stoly, ktoré sú dostupné v sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk, umožňujú hĺbkové zmrazenie produktov pri teplote -24 až 8 °C.

Aké typy mraziacich stolov ponúkame?

Modely, ktoré nájdete v našom obchode, boli vyrobené známymi a uznávanými výrobcami. Od začiatku našej činnosti sa zameriavame na produkty renomovaných firiem, pretože vieme, že je to záruka tej najvyššej kvality. Spolupracujeme okrem iného s STALGAST, ASBER, HENDI, RM GASTRO alebo RILLING. Jednotlivé mraziace stoly sa líšia šírkou, výškou a kapacitou, vďaka čomu ich možno ľahko prispôsobiť ďalším prvkom vybavenia, ktoré sa v prevádzkach nachádza. Nábytok je tiež možné kompletne personalizovať – v tomto prípade kontaktujte prosím priamo náš tím. Dostupné modely sú k dispozícii vo verzii s bočným agregátom alebo agregátom dole – v závislosti od vašich očakávaní a preferencií.

Čítať viac >

Mraziace stoly v širokej ponuke Gastromania.sk!

Srdečne vás pozývame na zoznámenie sa s celým sortimentom, pretože ponúkame nielen mraziace stoly, ale aj ďalšie prístroje, príslušenstvo a doplnky, nábytok a vychytávky, ktoré sú určené pre profesionálnu gastronómiu. Pokiaľ máte nejaké otázky alebo pochybnosti, odporúčame Vám tiež kontaktovať priamo nás – radi Vám navrhneme najlepšie riešenie. Vaše nákupy nás bavia!