Leštičky na príbory – nutnosť pre každú reštauráciu

V tejto kategórii výrobkov sme pre vás pripravili profesionálne leštičky príborov. Jedná sa o cateringové stroje, ktoré je možné použiť v akejkoľvek prevádzke bez ohľadu na jej veľkosť a počet obsluhovaných zákazníkov. Veľmi zaujímavým riešením sú takzvané “leštiče do sušičky”, ktoré príbory nielen dôkladne vysušia, ale aj im dodajú lesk – bez škvŕn a usadenín, ktoré po sebe zanecháva voda. Sterilizácia príborov sa obvykle vykonáva pomocou germicídnej UVC lampy, ktorá zaručuje maximálnu bezpečnosť.

Čítať viac >

Čo ponúkajú leštičky príborov z našej ponuky?

Nami ponúkané leštičky príborov sú vyrobené z odolných materiálov s dlhou životnosťou, takže sú tej najvyššej kvality. Väčšina modelov používa nerezovú oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti, čo znamená, že je odolná voči vode, vysokým aj nízkym teplotám, chemikáliám, ale aj všetkým druhom mechanického poškodenia, rozbitia a ďalším škodám. Zariadenie sa veľmi ľahko udržuje v dokonalej čistote, čo sa prejavuje vo vyššej efektivite práce kuchárov a pomocného personálu.

Naše leštičky príborov sú vybavené bubnom kruhového tvaru, ktorý zabraňuje zablokovaniu príborov počas prevádzky stroja. Proces sušenia a leštenia je plne automatizovaný, takže nie je nutná žiadna ďalšia manipulácia zo strany personálu.

Ponuka leštičiek príborov v Gastromania.sk

Radi by sme vás pozvali, aby ste si prezreli celú ponuku v našom internetovom obchode Gastromania.sk. Ponúkame nielen leštičky na príbory, ale aj ďalšie inovatívne vybavenie, príslušenstvo a pomôcky pre profesionálnu gastronómiu. Neváhajte kontaktovať náš tím a prajeme vám úspešný nákup!