Vyroba nerezu

Výroba nerezového nábytku a digestorov

Nerezový nábytok zohráva veľmi dôležitú úlohu v kuchynskom inventári. Musí zaisťovať podmienky pre vytváranie tých najkvalitnejších produktov. Preto sa na ich výrobu začali používať materiály, ktoré spĺňajú mnoho vlastností potrebných pre náročné podmienky v gastronomickom prostredí.

Nerezový nábytok je odolný proti najrôznejším mechanickým a chemickým poškodeniam. Odoláva korózií a vplyvom ako: vysoká teplota, zvýšená vlhkosť. Nerez nereaguje s chemickými prostriedkami ani s potravinami, nezachováva pachy alebo zbytky potravín.

Nerezová oceľ obecne pre gastronomický priemysel je označovaná podľa noriem: Európska Norma EN 10088, Americká norma AIS, Nemecká Norma DIN. Nerezový nábytok pre gastro je vyrábaný predovšetkým z austenitickej ocele.

Ďalšou vlastnosťou nerezového nábytku je jeho funkčnosť. Už pri spracovávaní návrhu projektu nerezového nábytku musíme spracovať požiadavky obsluhy aj investora. Nerezový nábytok je často expozičným vybavením (vitríny) alebo nábytok spojujúci miestnosti (výdajné skrine), alebo mobilné vybavenie (typu pojazdné vodné kúpele). Takýto nábytok samozrejme musí uľahčovať prácu zamestnancom, a tiež musí esteticky ladiť k ostatnému zariadeniu, čo ocenia zákazníci, hlavne v prípade, že je kuchyňa otvorená.

Gastronomický nábytok sa vyznačuje estetickým charakterom prizpôsobeným exkluzívnym interiérom reštaurácií, zlepšuje pozitívne vnímanie zákazníkov a zvyšuje efektivitu práce. Udržiavanie nerezového nábytku je veľmi jednoduché, vďaka čomu je možné ušetriť mnoho času pri upratovaní.

Široká ponuka firmy Gastromania CZ zahrňuje zariadenie pre každý typ gastronomických objektov ako: luxusné reštaurácie, cukrárne, školské jedálne, závodné jedálne. V našej ponuke nájdete rôzne druhy nábytku ako: stoly, umývacie stoly, drezy, vane, digestory, rôzne druhy poličiek, nerezové regály s plnými aj perforovanými policami, skrinky, veľké skrine, prepravné vozíky. Zákazníkov určite osloví veľmi zaujímavá ponuka výroby nábytku na zákazku podľa zákazníkom uvedených rozmerov. Rovnako je možné upraviť rozmery položiek figurujúcich v katalógu. Veľmi častou variantou je zhotovovanie podstavcov pod rôzne zariadenia ako sú umývačky, konvektomaty, mäsiarske kláty, pizza pece.

Pri výbere nábytku je dôležité dodržať projekt, konštrukciu nábytku a vybrať vhodný materiál na výrobu. Z toho dôvodu je nábytek z nerezovej ocele jedinou správnou voľbou, oceňovanou odborníkmi z celého sveta.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštěvnosti súbory cookie. Používaním tohoto webu s tým súhlasíte. Prečítajte si viac.

Súhlasím