Kategória Cateringové stoly pre hotely a reštaurácie, rauty | GASTROMANIA zahrňuje širokú ponuku cateringových stolov vhodných na vonkajšie a cateringové akcie, rauty a konferencie. Stoly sú ideálne do každého hotela, penziónov, slávnostnej sály, motela, reštaurácie alebo cateringové firmy. Projektujeme, vybavujeme a následne tiež poskytujeme údržbu pre profesionálne gastronomické zariadenia.

Čítať viac >

Cateringové stoly pre profesionálnu gastronómiu

Cateringové stoly sú jedinečné kusy nábytku, ktoré možno použiť v interiéri aj vonku. Tento nábytok je ideálny pre všetky druhy podujatí a festivalov, ako aj pre konferencie a vonkajšie podujatia. Sú povinnou súčasťou vybavenia každej cateringovej spoločnosti, ako aj hotelov, penziónov, konferenčných sál a reštaurácií a všetkých ostatných stravovacích zariadení, ktoré sa vo veľkej miere zaoberajú organizovaním podujatí.

Cateringové stoly – čo sledovať pri nákupe dokonalého nábytku?

Predtým, ako sa rozhodnete pre nákup konkrétnych gastronomických stolov, mali by ste vziať do úvahy niekoľko dôležitých aspektov, ktoré budú rozhodujúce a vďaka ktorým vám zakúpený nábytok bude slúžiť mnoho rokov. Najdôležitejšie sú, samozrejme, materiály, z ktorých boli stoly vyrobené. Náš sortiment zahŕňa výrobky z polyetylénu, kovu, gumy, polypropylénu, chrómovej ocele a lakovaných ocele. Jedná sa o mimoriadne trvanlivé a trvanlivé suroviny, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu nábytku. Stravovacie stoly by mali byť tiež vodotesné a stabilné – v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok, ako je dážď alebo vietor.

Kde kúpiť prvotriedne cateringové stoly?

Kvalitné stravovacie stoly sú k dispozícii v sortimente nášho internetového obchodu Gastromania.sk vo výnimočnej cenovej ponuke! Naše výrobky sa vyznačujú nielen najvyššou kvalitou spracovania, ale aj originálnym dizajnom a bezkonkurenčnou trvanlivosťou.

Cateringové stoly v ponuke Gastromania.sk!

Ak máte záujem o nákup profesionálnych stravovacích stolov, odporúčame vám oboznámiť sa s ponukou nášho obchodu! Ponúkame nielen cateringové stoly, ale aj ďalší špičkový nábytok, vybavenie a doplnky pre profesionálnu gastronómiu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho sortimentu alebo konkrétnych produktov, obráťte sa priamo na náš tím! Sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:00.m do 16:00.m.!