Termotašky – skladovanie a preprava potravín bez straty tepla!

Termotašky sú dôležitou súčasťou výbavy každého gastronomického zariadenia, ktoré ponúka podávanie jedla so sebou. Ich hlavnou úlohou je skladovať potraviny na ceste k zákazníkovi alebo pri preprave na určité miesto, aby nestratili svoju teplotu a chuť. V ponuke internetového obchodu Gastromania.sk nájdete mnoho variantov tohto typu výrobku s rôznou kapacitou.

Čítať viac >
Všetky termotašky ktoré nájdete v našom obchode, vyrábajú dôveryhodní výrobcovia, ktorí vynakladajú veľké úsilie na to, aby ich výrobky boli čo najkvalitnejšie.Termotašky musia byť vyrobené z kvalitných materiálov, pretože na nich zavisí či prenosené jedlo bude rovnako dobré a aromatické ako v reštaurácií.

Aké termotašky nájdete v obchode Gastromania.sk?

Obchod Gastromania.sk ponúka veľmi kvalitné termotašky. K dispozícii je mnoho variantov a veľkostí, takže si určite vyberiete ideálne modely pre svoju firmu.Termotašky lunchbox ponúkame v dvoch veľkostiach: pre šesť a dvanásť balení. Náš obchod ponúka aj vrecká na desiatu pre štyri a dvanásť balení. Ďalším príslušenstvom, ktoré stojí za zmienku, je vrecko na 300 ml šálok, ktoré je tiež k dispozícii v dvoch veľkostiach – na 12 alebo 16 šálok.

Prečo je dobré investovať do termotašiek z Gastromania.sk?

Naše termotašky sa vyznačujú tým, že sa vyrábajú z odolných a pevných materiálov. Obchod Gastromania.sk, vďaka spolupráci výhradne so známymi a uznávanými výrobcami, môže zaručiť, že všetky nami ponúkané produkty sú precízne vyrobené. Zamestnanci sa snažia pomôcť zákazníkom nájsť ten správny spotrebič, profesionálny nábytok alebo špičkové gastronomické príslušenstvo. Pokiaľ ste v ponuke nenašli ten správny produkt, neváhajte nás čo najskôr kontaktovať!