Melaminový riad pre profesionálnu gastronómiu

V tejto kategórii výrobkov sú najkvalitnejšie melamínové riady, ktoré môžete použiť v každom profesionálnom gastronomickom zariadení. Produkty, ktoré ponúkame, sú k dispozícii v mnohých zaujímavých variantoch, vzoroch, tvaroch a farbách, a preto sme presvedčení, že si každý nájde niečo pre seba. Melamínový riad je veľmi vkusný a má zaujímavý dizajn, vďaka ktorému bude ideálnou výzdobou každého stola. Vďaka použitiu trvanlivých materiálov sú výrobky trvanlivé a odolné voči vonkajším faktorom. Je veľmi ľahké ich udržiavať v čistote a väčšinu z nich je možné umývať v umývačkách riadu.

Čítať viac >

Aké sú vlastnosti melamínového riadu?

Melamínový riad sa vyznačuje predovšetkým veľmi vysokou odolnosťou voči rôznym faktorom. Melamín je typ odolného plastu, ktorý je dodávaný vo forme bezfarebnej kryštalickej látky, takže môže byť bez problémov sfarbený. Ide o úplne bezpečný materiál, ktorý môže prísť do priameho kontaktu s potravinami a potravinárskymi výrobkami. Je odolný voči olejom, kyselinám, zásadám a tukom a ochranný povlak chráni pred silnými nečistotami a účinkami čistiacich a dezinfekčných prostriedkov. Vyznačuje sa tiež vysokou odolnosťou proti rozbitiu a prasklinám, čo je dôvod, prečo je investícia do melamínového riadu na roky!

Melamínový riad v sortimente Gastromania.sk

Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s našou ponukou, v ktorej je k dispozícii melamínový riad najvyššej kvality. To však nie je všetko, pretože ponúkame aj ďalšie zariadenia, príslušenstvo a gastronomické pomôcky od renomovaných a rešpektovaných výrobcov. Spolupracujeme oi s APS, Hendi alebo Fine Dine. Ku každému z našich klientov pristupujeme vždy individuálne, takže pokiaľ potrebujete pomoc s výberom správnych článkov – kontaktujte prosím priamo náš tím. Zodpovieme všetky vaše otázky a rozptýlime vaše pochybnosti s potešením! Prajeme vám úspešné nakupovanie!