Výstavné chladiace nadstavby so sklom v ponuke v ponuke Gastromania.sk

Výstavné chladiace nadstavby so sklom jedná sa o multifunkčné zariadenie, ktoré sa skvele osvedčí v baroch, jedálňach, v reštauráciách a ďalších gastronomických zariadeniach, kde je expozícia jedál, či polotovarov, z ktorých sa jedlá pripravujú. Najväčšou výhodou nadstavby nie je len samotná expozícia, ale aj to, že sú uskladnené suroviny udržované vo vhodných podmienkach. Ovplyvňuje to ich chuť aj výživové hodnoty.

Čítať viac >

Na čo sa zamerať pred zakúpením výstavnej chladiacej nadstavby so sklom?

Je tu niekoľko dôležitých parametrov, ktoré je potrebné vziať do úvahy, než si zaobstaráte zodpovedajúcu nadstavbu. Prvé sú samozrejme rozmery (dĺžka, šírka, výška), aby ste mali istotu, že zakúpený model bude zodpovedať Vašim priestorovým možnostiam. Oplatí sa tiež zistiť, z akých materiálov bolo konkrétne zariadenie vyrobené. Najobľúbenejšia je samozrejme nerezová oceľ, ktorá má antikorózne vlastnosti. Dôležitý je tiež celkový výkon zariadenia, minimálna teplota, maximálna teplota a množstvo a veľkosť nádob GN.

Výstavná chladiaca nadstavba so sklom – pozrite našu ponuku!

Pozrite si našu širokú ponuku na Gastromania.sk. Sme si istí, že nami ponúkané výstavné chladiace nadstavby so sklom splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pokiaľ však máte nejaké otázky, alebo pochybnosti, tak Vás nabádame ku kontaktu s naším tímom. Radi podporíme najlepšie riešenie! Prajeme úspešný nákup!