Všetky kategórie v sekcii Mlynčeky na ľad

V tejto kategórii ponúkame široký výber drvičov ľadu od svetových výrobcov - ručné alebo elektrické stroje, s rôznou kapacitou, výkonom a rozmermi, ktoré dopĺňajú prácu takých produktov ako sú výrobníky ľadu, ľadovače. Určite tu nájdete zariadenie, ktoré bude dokonale vyhovovať vašej prevádzke.

Čítať viac >

Profesionálne mlynčeky na ľad

Drvič ľadu je nenahraditeľné barové vybavenie, ale hodí sa aj v mnohých reštauráciách a ďalších gastronomických zariadeniach. Najmä v baroch s vysokou návštevnosťou vám rýchly prístup k drvenému ľadu umožní efektívne obslúžiť viac zákazníkov. Účinný drvič ľadu sa vám bude hodiť aj pri príprave najrôznejších druhov studených perlivých nápojov, džúsov, sorbetov, koktailov, smoothies alebo ľadovej kávy, ale drvený ľad možno použiť aj na chladenie potravín - najmä morských plodov alebo rýb.

Široký výber od popredných výrobcov na trhu

Profesionálny drvič ľadu sa môže ukázať ako nepostrádateľný v letnej sezóne, kedy sa výrazne zvyšuje predaj studených nápojov. Ponúkame zariadenie od spoločností Wassemat, Stalgast, Hendi a mnohých ďalších uznávaných výrobcov. Profesionálne drviče ľadu pre gastronómiu môžu byť poháňané elektricky alebo manuálne ručne.

Ponúkame ako kompaktné ručné drviče, tak veľké elektrické drviče, ktoré umožňujú získať mnoho kilogramov drveného ľadu v krátkom čase. Môžu zastúpiť drahší výrobník drveného ľadu. V tejto kategórii nájdete aj automatický drvič, ktorý nielenže drví hotový ľad, ale je schopný automaticky dávkovať ľad podľa potreby.

Ručné drviče ľadu

Ručný drvič ľadu ušetrí veľa miesta a zároveň vám umožní používať drvený ľad v akýchkoľvek podmienkach, napríklad vo vonkajších stánkoch, kde by pripojenie zariadenia k elektrine bolo ťažké napájať. Priehľadné plastové kryty dobre prezentujú ľad a chrómované kryty v retro štýle vyzerajú skvele a vylepšujú výzdobu interiéru.

Použitie tohto typu drviča nie je náročné ani pracné. Po vhodení veľkých kusov ľadu drviče vybavené kovovými nožmi ľad rozdrví otáčaním pohodlnej kľučky. Rozdrvený ľad putuje do zásuvky a odtiaľ rovno do nápojov. Nádobu drviča je možné ľahko vyprázdniť pomocou priloženej stierky.

Elektrický drvič na ľad

Profesionálny barmanský drvič ľadu vybavený elektrickým pohonom je veľkým komfortom pre mnoho gastronomických zariadení, najmä tých, ktoré sú zamerané na podávanie studených alkoholických nápojov hosťom, teda barov a krčiem. Výroba ľadu vďaka takémuto zariadeniu je jednoduchá a príjemná.

Najväčšou výhodou takéhoto zariadenia je okrem iného veľký výkon drvenia ľadu rádovo niekoľko až desiatok kilogramov za hodinu. Elektrický drvič ľadu nevyžaduje pokročilý proces obsluhy - stačí nasypať ľad do hornej časti prístroja a chvíľu počkať, kým je produkt pripravený na vloženie do nápojov. Každý drvič ľadu je vybavený mechanizmom, vďaka ktorému nie je nutné pre hladký chod zariadenia ľad lisovať. Niektoré prístroje poskytujú možnosť zvoliť si požadovanú hrúbku drveného ľadu a majú rôzne pracovné programy.

Jaký je najlepší drvič ľadu?

Napriek tomu, že princíp väčšiny drvičov ľadu je podobný, vďaka detailom budú pre rôzne prípady najlepšie rôzne modely. Pokiaľ sa prevádzkareň nezameriava na predaj studených nápojov, vyrába ich príležitostne av malom alebo strednom množstve, budú najlepšou voľbou ručné drviče ľadu. Ich ďalšou výhodou sú kompaktné rozmery a skutočnosť, že ich možno používať kdekoľvek bez nutnosti napájania - čo je aj ďalšia úspora energie.

Elektrické drviče sú nevyhnutné v prípade, že bar je podstatnou súčasťou činnosti podniku, a navyše je v ňom veľká prevádzka. Bary, krčmy, kluby, hotely, reštaurácie, cateringové spoločnosti - všade tam, kde je potrebná vysoká kapacita výroby drveného ľadu. Pokiaľ majú dané priestory dostatok miesta a vysoký dopyt po servírovaní studených nápojov, ťažko môže existovať lepšia voľba.

Stroje na výrobu ľadu pre gastronómiu

V našom obchode nájdete nielen drviče ľadu, ale aj ďalšie užitočné vybavenie, ktoré vám uľahčí podávanie studených nápojov – výrobníky ľadu, výrobníky šupinového ľadu, nádoby, bodce na ľad, formy a mnoho ďalšieho. Odporúčame vám preto preskúmať aj ďalšie kategórie v našom obchode, kde nájdete komplexné vybavenie na gastronómiu. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky k našim výrobkom, neváhajte sa na nás obrátiť - radi vám pomôžeme.