Všetky kategórie v sekcii Mlynčeky na ľad

Profesionálne drviče ľadu

Drviče ľadu sú ideálnym pomocníkom pre bary, reštaurácie a iné prevádzky gastronomického charakteru. Skrátka všade tam, kde sa podávajú chladené nápoje, šťavy, miešané nápoje či alkoholické drinky. Drvený ľad sa tiež využíva na prípravu sorbetov, mliečnych nápojov alebo na chladenie lahôdok či morských plodov.

Výber správneho drviča ľadu závisí na profile Vašej prevádzky a súvisiacich potrebách. Pre menšie prevádzky bežne postačí ručný drvič ľadu. Je kompaktný, nezaberá mnoho miesta a môžete ho ľahko prenášať. Navyše sú veľmi ekonomické – majú relatívne nízku obstarávaciu cenu a spotreba energie je nulová. Ďalšou výhodou ručného drviča ľadu je zaujímavý design. Modely s konštrukciou z chromovanej zliatiny zinku sú navrhnuté v elegantnom retro štýle a napríklad modely vyrobené z vysoko kvalitného priehľadného materiálu umožňujú sledovať proces drvenia.

Elektrické drviče ľadu sú nevyhnutné vtedy, pokiaľ potrebné množstvo drveného ľadu je výrazne väčšie a dôležitú roli hrá tiež čas. Profesionálne drviče ľadu majú nezrovnateľne vyšší výkon, ktorý v závislosti na danom type drviča môže dosahovať až niekoľko desiatok kilogramov ľadu za hodinu, niekedy i viac. Profesionálne drviče ľadu s vyšším výkonom sú vysoko funkčným riešením pre nočné a tanečné kluby, hotely a reštaurácie. Tieto profesionálne zariadenia využívajú firmy ponúkajúce barmanské a cateringové služby na rôznorodých akciách.