Všetky kategórie v sekcii Profesionálne chladničky

Podpultové chladničky pre gastronómiu

V tejto produktovej kategórii sme pre Vás pripravili podpultové chladničky, ktoré nájdu uplatnenie v profesionálnej gastronómii. Tieto neveľké zariadenia sa osvedčia v akomkoľvek gastronomickom lokáli, ale aj v hoteloch a cateringových spoločnostiach. Sú nenahraditeľné a dostupné v mnohých veľkostiach, takže sme presvedčení, že každý z vás nájde ten správny model! Sortiment nášho internetového obchodu Gastromania.sk zahŕňa okrem iného aj chladničky na ochutnávky potravín, Truhlicové chladničky a mini-chladničky. Všetky tieto zariadenia sú vyrobené z odolných a trvalých materiálov, vďaka ktorým budú slúžiť mnoho rokov!

Čítať viac >

Podpultové chladničky – čo zvážiť pri výbere konkrétnych zariadení?

V prvom rade je nutné zvážiť veľkosť chladničky, aby ste sa uistili, že bude perfektne pasovať na miesto, kam ju chcete umiestniť. Všímajme si nielen šírku, výšku a dĺžku, ale aj kapacitu daného zariadenia. Ďalším dôležitým aspektom je materiál. V našej predajni sú dostupné * podpultové chladničky * z nerezu, hliníka, lakovanej ocele, plastu a skla – všetky tieto suroviny sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči vonkajším faktorom a mechanickému poškodeniu. Na výber sú chladničky vybavené posuvnými aj výklopnými dverami – v závislosti od preferencií používateľa. Za zváženie stojí aj celkový výkon zariadenia a taktiež maximálna teplota, ktorú ponúka.

Podpultové chladničky dostupné v sortimente Gastromania.sk za výnimočné ceny!

Všetky produkty, ktoré ponúkame, sú dostupné za atraktívne, konkurencieschopné ceny! To sa týka nielen podpultových chladničiek, ale aj ďalších spotrebičov, príslušenstva a doplnkov, nábytku a gastronomických vychytávok. Naša ponuka je určená profesionálom aj individuálnym klientom, a preto garantujeme, že si každý nájde to svoje! Prajeme úspešné nakupovanie!