Všetky kategórie v sekcii Výdajné vitríny, samoobslužné bary

Výdajné vitríny a samoobslužné bary, pre profesionálnu gastronómiu

*Výdajné vitríny a samoobslužné bary * a ostrovné bufety sú profesionálne šalátové pulty, ktoré majú obvykle podobu pohodlného vozíka vybaveného kolieskami. Ide o samoobslužné jednotky, ktoré umožňujú bezpečné a hygienické vystavenie potravín: šalátov, teplých a studených pokrmov. Tieto predmety sú obvykle vybavené malou strieškou, vďaka ktorej ich možno úspešne použiť aj na najrôznejších vonkajších akciách: festivaloch, slávnostiach alebo konferenciách. Naša ponuka zahŕňa veľmi širokú škálu samoobslužných ohrievacích a chladiacich barov na šaláty a teplé pokrmy, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Sú spoľahlivé a dostupné v mnohých zaujímavých variantoch.

Čítať viac >

Aké by mali byť výdajné vitríny a samoobslužné bary?

*Výdajné vitríny a samoobslužné bary *, ktoré sú určené pre profesionálny catering, by mali byť predovšetkým trvanlivé. Je dobré venovať pozornosť typu materiálov použitých pri ich výrobe. Zvlášť odporúčanou surovinou je nerezová oceľ, ktorá má vysoké antikorózne vlastnosti, čo znamená, že je odolná voči vode, vysokým aj nízkym teplotám a taktiež voči všetkým druhom mechanického poškodenia a ďalším zničením. Kľúčová je tiež veľkosť konkrétneho bufetu – dôležitý je napríklad maximálny počet nádob GN, ktoré je možné naraz umiestniť na pult.

Výdajné vitríny a samoobslužné bary v sortimente Gastromania.sk, dotrupné v mnohých variantoch!

Chcete investovať do profesionálnych výdajných vitrín a samoobslužných barov? Potom si prezrite celú ponuku nášho internetového obchodu Gastromania.sk! Pre našich zákazníkov sme pripravili výdajné vitríny a samoobslužné bary z najlepších surovín, ktorých nákup je investíciou na mnoho rokov. V našej ponuke nájdete aj ďalšie bufetové spotrebiče, užitočné doplnky a pomôcky, ktoré sa hodia aj do domácností. Máte nejaké otázky? Neváhajte kontaktovať náš tím! Prajeme vám úspešné nakupovanie!