Mraziace skrine pre obchod a gastronómiu

Zoznámte sa so sortimentom obchodu Gastromiania.sk, ktorý ponúka najkvalitnejšie mraziace skrine. Ponúkame: mraziace skrine – biele, mraziace skrine – pozinkované, mraziace skrine – nerezové, mraziace skrine – s možnosťou zabudovania pod kuchynskú linku, a mraziace skrine – presklené. Všetky zariadenia, ktoré nájdete v našej ponuke, sú vyrobené z odolných a pevných materiálov, akými sú nerezová oceľ, ABS, chrómniklová oceľ, sklo, pozinkovaná oceľ, hliník, polypropylén a lakovaná oceľ. Použitie týchto surovín robí naše mraziace skrine vysoko kvalitnými výrobkami!

Čítať viac >

Profesionálne mraziace skrine

Mraziace skrine sú ideálne pre akékoľvek profesionálne gastronomické podniky – reštaurácie, bary, krčmy, hotelové kuchyne, zmrzlinárne, kaviarne, cukrárne alebo jedálne. Mraziace skrine sú určené na skladovanie potravín a potravinárskych výrobkov – udržujú ich pri stálej teplote. Sú prispôsobené profesionálnou gastronómiou. Ponúkame zariadenia dostupné v mnohých variantoch – rôznych kapacít a veľkostí, aby každý z našich zákazníkov mohol nájsť produkt, ktorý splní ich očakávania.

Mraziace skrine v ponuke Gastromiania.sk!

V sortimente nášho e-shopu nájdete nielen najkvalitnejšie mraziace skrine, ale aj ďalšie zariadenia, stroje, príslušenstvo a vychytávky pre gastronómiu. Naša ponuka je určená nielen rôznym spoločnostiam, ale aj jednotlivým zákazníkom, ktorí hľadajú netradičné riešenie pre svoju domácnosť. Ponúkame špičkové produkty, ktoré boli vytvorené najlepšími výrobcami na trhu. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho sortimentu, neváhajte a kontaktujte náš tím!