Profesionálne umývačky riadu pre catering

Je známe, že v reštaurácii nezáleží len na chuti. Oči hrajú pri jedle veľmi dôležitú úlohu – hovorí sa, že “jeme očami”, a preto je dôležité dbať na správny vzhľad pokrmu a taniera. Samozrejme, že prvé, čo hostia vidia, je zloženie jednotlivých ingrediencií, ale nesmieme zabúdať, že rovnako dôležité je aj pozadie, teda riad – taniere, misy, príbory alebo samotné sklo. Pokiaľ chcete, aby Váš riad vyzeral vždy perfektne, je najlepším riešením investície do profesionálnych umývačiek riadu.

Čítať viac >

Umývačky riadu pre gastronómiu

Ponúkame rôzne typy umývačiek riadu pre gastronómiu, aby si každý mohol vybrať výrobok, ktorý splní všetky jeho očakávania. Ponúkame umývačky riadu s kapotou, špecializované umývačky na hrnce a panvice, umývačky na umývanie a opaľovanie skla, univerzálne umývačky riadu a tiež príslušenstvo – podstavce, dávkovače alebo čerpadlá na zvýšenie tlaku v umývačkách. Všetky výrobky z nášho sortimentu sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou odolnosťou, pevnosťou a presnosťou.

Kde kúpite umývačky riadu pre catering?

Profesionálne umývačky riadu a skla sú k dispozícii v širokej ponuke nášho internetového obchodu Gastromania.sk! Ponúkame umývačky riadu, ktoré sú vhodné pre profesionálne gastronomické zariadenia a ktoré Vás ohromia svojou kvalitou. Investícia do umývačiek riadu zrýchli a zefektívni prácu celého personálu. Pozývame Vás na prezretie si celej našej ponuky! Pokiaľ ste nenašli to, čo ste hľadali, odporúčame Vám nás kontaktovať. Pomôžeme Vám vybrať a objednať dokonalú umývačku riadu!